Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) (/Temat-Poszukuje-mentora-wzamian-za-25-30-137731)



Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - kaktus18 - 03-09-2016 18:49

Witam.

Na tym forum jestem nowy, gdyż więcej czasu spędzałem na konkurencyjnym mc. Nie mam jakichś większych sukcesów z zarabianiem (700zł eforsa zarobione na farcie z poleconego) i leadmore 50zł. Mam stronę ładnie wykonaną z nowymi grami do "pobrania" no ale jakoś nie idzie. Jestem otwarty na wszystkie możliwości zarobku, ale bardziej subsms/premiumsms




poszukuję mentora który wciągnąłby mnie w zarabianie na subach. Spam na fb wchodzi w grę tylko potrzebuję wiedzieć jak postować (ile postów w jakim odstępie czasu), czy używać skróconych linków a jak tak to na jakiej stronie (może własnej?).

Mam konta na fb, ale chyba spalone bo żadnego linku z programów partnerskich nie mogę wstawić.

Monitorujesz ile zarobiłem - rejestruje się z Twojego linku na eforsie/leadmore czy jakimś innym programie partnerskim. Zazwyczaj na takich jest 5% prowizji. Załóżmy że zarobiłem 1000zł, Ty masz na koncie 50zł, a ja Ci daje 250zł.

Moje nisze zarobkowe sprzed 5 miesięcy kompletnie wygasły.

Jeśli się ktoś boi itp. to proszę nie pisać. Nie jestem oszustem. Są ludzie którzy i za darmo po mentorują, ale jednak lepiej się czuje jak wiem że osoba która poświęca mi czas, nie robi tego za darmo.


RE: Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - matix2711 - 06-09-2016 15:05

Tylko chcesz sie skupić na subkrypcjach. Nie wchodzi w gre nic więcej?


RE: Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - kaktus18 - 06-09-2016 21:25

(06-09-2016 15:05)matix2711 napisał(a):  Tylko chcesz sie skupić na subkrypcjach. Nie wchodzi w gre nic więcej?

Jestem najbardziej nastawiony na subskrypcje, ale wszystko wchodzi w grę co daje pieniądze.


RE: Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - matix2711 - 09-09-2016 10:33

W większości najpierw trzeba dać coś od siebie a później zbierać plony. Na subach ciężko jest sie dorobić jak nie ogarniasz tematu. Tymbardziej teraz na FB nawet nie pospamujesz Big Grin


RE: Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - Neoko - 09-09-2016 15:31

Jak chcesz mogę Ci pomóc normalnue pobieram opłatę ale możemy się dogadać z prowizją dla mnie


Poszukuje mentora wzamian za 25% (30%) - piotrekprorok - 10-09-2016 10:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.