Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal i kontakt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal i kontakt (/Temat-Paypal-i-kontakt-137728)

Strony: 1 2


Paypal i kontakt - Damkofr - 03-09-2016 17:48

Udało wam się kiedykolwiek dodzwonić do Paypala muszę szybko wyjasnić z nimi blokadę mojego konta. Ostatnio czekałem 10minut bo kazali czekac i nic.

Ogólnie kazali wysłać prawo jazdy więc wysłałem zdjęcie zrobione kamerką, i kazali wysłać wyciąg z konta bankowego. Wysłałem potwierdzenie jakiegoś przelewu. Myślicie że to przejdzie?


RE: Paypal i kontakt - marcel_kk - 03-09-2016 17:59

Wyciąg z konta a potwierdzenie przelewu to dwa różne dokumenty, nie przejdzie.


RE: Paypal i kontakt - Damkofr - 03-09-2016 18:13

Tylko że mbank na wyciągu nie daje adresu zamieszkania a to jest głównie potrzebne...


RE: Paypal i kontakt - Damkofr - 03-09-2016 19:19

Jaki jest najszybszy kontakt do nich?


RE: Paypal i kontakt - marcel_kk - 03-09-2016 19:52

Telefon.
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, od 8:30 do 17:00


RE: Paypal i kontakt - Damkofr - 03-09-2016 21:01

Ok spróbuje jeszcze raz bo dzwoniłem ostatnio kazali czekac na zgłoszenie się konsultanta i czekałem z 15 minut i nic.


RE: Paypal i kontakt - twardy - 03-09-2016 21:05

Chopina nadal graja na sluchawce? Powiem osobiscie, ze nigdy z nimi problemu nie mialem, na supporcie tez zawsze szybko i ok... kiedys sobie 3 razy konto paypala zablokowalem logujac sie na vpnie, szybko zalatwione zawsze. Dokumenty tez mi w 5minut do weryfikacji ogarneli.


RE: Paypal i kontakt - Damkofr - 03-09-2016 23:04

dzwoniłem wczoraj to grali Szopena przez 15 minut a że miałem na koncie jedyne 4zł to się rozłączyłem w poniedziałek poczekam z dłużej, muszę to załatwić.
Chociaż teraz wynikł problem z potwierdzeniem trzeba albo dac scr jakiejś opłaty co odpada bo są wszystkie na rodziców albo wyciągu z konta. Niestety z wyciągiem jest problem bo w mbanku na wyciągu nie ma adresu.

Teraz myślę bo za płacę tylko że tam jest taka kartka drukowana mało profesjonalnie to wygląda ale może przejdzie. Nie wiem musze się dodzwonić.


RE: Paypal i kontakt - Damkofr - 06-09-2016 10:19

Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie dzwoniłem jeszcze, dziś wstaje i patrze że odzyskałem pełen dostęp do konta oraz znieśli mi limity. Dodam że wysłałem zamiast wyciągu jakieś potwierdzenie przelewu i zdjęcie dowodu z kamerki.

Trzeba też dodać że konto miałem w pełni zweryfikowane, bankiem, kartą itp


RE: Paypal i kontakt - aero2 - 06-09-2016 10:28

@[Damkofr]
Ile czekałeś na to? Bo ja czekam od 2 września też miałem zweryfikowane i w toku pisze cały czas.