Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? (/Temat-Przenoszenie-fanow-z-jednego-fanpage-na-drugi-137702)



Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? - ar4 - 03-09-2016 08:12

Witam,
czy istnieje jakiś sposób na przeniesienie fanów z jednego fanpage na drugi?
Może jakieś połączenie kont, z tym, że muszą zostać połączone lubisie.
Jak wy to robicie? Czy jest to zgodne z regulaminem i bezpieczne?


RE: Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? - ziolo1945 - 03-09-2016 08:58

Da się. Ja zmieniałem nazwę fanpage, czekałem kilka dni i łączyłem 2 fp o takiej samej nazwie.


RE: Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? - ar4 - 03-09-2016 09:05

I wtedy przerzuciło użytkowników? Czy lubisie się nie przerzuciły? A nazwa była taka sama (może tak być), czy różniła się detalem np. stronaomleku a druga stronaomleku_pl?


RE: Przenoszenie fanów z jednego fanpage na drugi ?? - ziolo1945 - 03-09-2016 09:08

Tak, przeniosło fanów z jednego fp na drugi. Akurat w moim przypadku nazwy były takie same, bądź dostawiałem np. kropkę na końcu nazwy.