Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciągłe blokowanie linku na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Ciągłe blokowanie linku na FB (/Temat-Ciagle-blokowanie-linku-na-FB-137700)

Strony: 1 2


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - ClassAxion - 03-09-2016 12:13

(03-09-2016 12:11)DaSoc napisał(a):  Polecam ci zrobić konto na blogspot i dodać stronkę którą promujesz w iframe jeżeli nie wiesz jak to zrobić, napisz krok po kroku ci wytłumaczę jak to zrobić Smile
I tak Facebook zablokuje link...


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - Oblako1223 - 04-09-2016 20:05

(03-09-2016 12:13)ClassAxion napisał(a):  
(03-09-2016 12:11)DaSoc napisał(a):  Polecam ci zrobić konto na blogspot i dodać stronkę którą promujesz w iframe jeżeli nie wiesz jak to zrobić, napisz krok po kroku ci wytłumaczę jak to zrobić Smile
I tak Facebook zablokuje link...

gowno prawda jak sie ma odpowiendi kod html do bloggera to wszystko idzie pięknie Smile Sam korzytam


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - mielo - 05-09-2016 21:00

No dobra, dzieki za wszystkie odpowiedzi. Już myślałem, że uporałem sie z problemem i wszystko posypało sie w 5 minut Tongue A zrobiłem to tak, założyłem konto na blogspocie, zrobiłem przekierowanie z blogspota do strony konkursowej z zamaskowaną domeną którą kupiłem na nazwa.pl, juz myślałem, że bedzie okej dodaje linki na grupkach , jeden, drugi, trzeci, czwarty, zadowolony dodaje sobie piątego linka i ... blokada od fejsbuka. No dobra, nie poddałem się, założyłem nowego bloga, tam dałem opis oraz obrazek z hiperłączem , dodałem z 15 linków i znów blokada. Nie wiem, co jeszcze moge zrobić...


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - Mafis - 15-09-2016 18:14

koniec fb. Teraz dają ghost bana... Niby możesz postować na grupie ale nikt tego nie widzi.


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - fejQ - 19-09-2016 10:29

kurde nic nie pomaga ;/

z początku zmieniałem linki z LM i dodatkowo stawialem nowe domeny, nie pomagało...

więc wpadłem na pomysł, aby stworzyć prostą stronę WWW w jakiś darmowych kreatorach, gdzie zamieszczałem przycisk "pobierz" przekierowujący do linku z LM i to też nie działa ;/

ma ktoś jakieś pomysły? Dodam, że nie mam zbyt wielkiej wiedzy informatycznej


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - mativip - 20-09-2016 01:01

facebook to juz loteria, niestety to nie to samo co bylo kiedys, najgorse sa wlasnie te ghost bany bo wydaje sie ze wszystko jest okej a tak na prawde tylko my widzimy te posty i denerwujemy sie ze nie ma wejsc


RE: Ciągłe blokowanie linku na FB - Krashai - 27-09-2016 08:08

Bardzo dobrze na dzień dzisiejszy są aplikację połączone z tymi wszystkimi fanpage"ami konkursowymi typu "wygraj nowy samochód bmw" (tak robić nie można ponieważ jest to za drogą nagroda) albo "wygraj przenośny głośnik jbl" (to już jest legalne ponieważ na LM można promować nagrody do tysiąca złotych). Zbierają ludzi do fanpage"a przez aplikację i FP rośnie do około 10tysięcy polubien, następnie daje się unikalny link do Facebooka profilu i link konkursowy który jest zamaskowany na około godzinę. Motto z tego takie że hajs się zgadza. ;D