Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W pogoni za pieniędzmi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W pogoni za pieniędzmi (/Temat-W-pogoni-za-pieniedzmi-137695)

Strony: 1 2


W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 02-09-2016 21:49

Na wstępie chciałbym się przywitać i napisać coś o sobie Smile A więc tak: Mam na Imię Bartek mam 22 lata i zarabiam w internecie w sumie od dzisiaj.Forum przeglądam od kilku dni jako zarejestrowana osoba a jako niezarejestrowana może z dwa tygodnie Smile Póki co startuje z niczym i jedyny serwis na jaki postanowiłem się zarejestrować to recyclix myślałem też nad mxrevshare ale zrezygnowałem.Czytałem również dużo o zarobku na social mediach więc myślę że przyjrzę się bliżej również tej opcji.Nie powiem że nie oczekuje od was żadnych porad bo takie się zawsze przydadzą Lol ale też nie chcę od was żadnych gotowców na zarobek których i tak bym nie dostał Jerk więc myślę że znajdzie się chociaż jedna osoba która podpowie mi w wyborze i poprowadzi a obiecuję że się odwdzięcze. Pozdrawiam i miłej nocy życzę.


PS.1 SS i podsumowania sobie narazie odpuszcze bo i tak mam na "koncie" okrągłe 0.A co do konta co oprócz banku polecacie założyć?



RE: W pogoni za pieniędzmi - mahuzz - 02-09-2016 21:52

Polecam Sub SMS Smile Zajrzyj do mnie do dziennika, znajdziesz coś ciekawego napewno Wink Powodzenia!


RE: W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 02-09-2016 21:57

(02-09-2016 21:52)mahuzz napisał(a):  Polecam Sub SMS Smile Zajrzyj do mnie do dziennika, znajdziesz coś ciekawego napewno Wink Powodzenia!

Niestety suby póki co nie są dla mnie :/ na spamie raczej nic nie zarobię a stron itd tworzyć nie umiem ;/ ale nikt nie mówi że się nigdy za to nie wezmę.A do dziennika napewno zajrzę Smile Dzięki i wzajemnie


RE: W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 03-09-2016 11:26

Witam!Do około 1 w nocy przeglądałem forum głównie wątki związane z recyclix oraz zarobkiem na social media.Teraz przedstawię wam moje plany i myślę że mnie pokierujecie (zaznaczam że nie chcę mieć zarobków nie wiadomo jakich wielkich Wink na początek z 10 zł dziennie powinno starczyć) mam zamiar zostać przy recyclix i wystartować w clixsense (jeśli ktoś chcę nowego refa to wiecie co robić Wink ) oraz robić w wolnej chwili konta fb/fanpagee na sprzedaż. Co o tym myślicie?



Tak na poprawę humoru Smile





RE: W pogoni za pieniędzmi - mikuss - 03-09-2016 11:37

Powodzenia

P.S jak w ciągu 60 dni nie dokonasz własnej wpłaty na recyklix to konto Twoje zostanie zawieszone a bonus zabrany - pamiętaj o tym Smile


RE: W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 03-09-2016 11:45

(03-09-2016 11:37)mikuss napisał(a):  Powodzenia

P.S jak w ciągu 60 dni nie dokonasz własnej wpłaty na recyklix to konto Twoje zostanie zawieszone a bonus zabrany - pamiętaj o tym Smile
Dziękuję Wink a co do tych 60 dni wiem czytałem o tym i zainwestuje ale dopiero za miesiąc Wink


RE: W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 04-09-2016 20:20

Jako że nie będę miał raczej czas stawie sobie cel na cały tydzień którym będzie 200 pustych kont fb i 5$ z clixsense .Myślę że uda mi się go wykonać Smile

Cel:
0/200
0.34/5$



RE: W pogoni za pieniędzmi - Miedziany - 04-09-2016 22:46

Powodzenia ;d Prócz konta w banku polecam też PayPal albo coś w tym stylu Wink


RE: W pogoni za pieniędzmi - Ronniex - 05-09-2016 11:09

Otwiera Ci się normalnie strona clixsense? Bo jest z tym ostatnio problem. A poza tym to powodzenia życzę Smile.


RE: W pogoni za pieniędzmi - Zdisek - 05-09-2016 14:27

(04-09-2016 22:46)Miedziany napisał(a):  Powodzenia ;d Prócz konta w banku polecam też PayPal albo coś w tym stylu Wink
Dziękuję Wink a co do konta PayPal już założyłem Wink
(05-09-2016 11:09)Ronniex napisał(a):  Otwiera Ci się normalnie strona clixsense? Bo jest z tym ostatnio problem. A poza tym to powodzenia życzę Smile.

Dziękuję Wink wszystko mi się optwiera normalnie Wink czytałem że były kłopoty ale nawet nie sprawdzałem Wink

Tak wracając do kont fb ma ktoś może jakieś wskazówki co ile usuwać ciasteczka oraz IP żeby nie dostać bana itp.?