Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback 50% za klikanie w reklamy w mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback 50% za klikanie w reklamy w mxrevshare (/Temat-Refback-50-za-klikanie-w-reklamy-w-mxrevshare-137671)



Refback 50% za klikanie w reklamy w mxrevshare - madox91 - 02-09-2016 10:46

Witam,
jak w temacie, oferuję refback 50% za klikanie w reklamy w mxrevshare + połowę, Czyli również 50% od depozytu, kwoty jaka otrzymam za Ciebie. Przypominam, że prowizja za poleconego to bodajże 10%, czyli jak łatwo sie domysleć połowa tego. Wydaje mi się, że jest to sprawiedliwy podział dla obydwu stron.
Instrukcja :
Pierwszą rzeczą jest zarejestrowanie się z tego linku : Mxrevshare zapis,
gdy to zrobisz po prostu napisz do mnie, że jestes zainteresowany/a refbackiem. Możesz to zrobic poprzez to forum.
Następnie bądź aktywny w programie przez co najmniej 3 tygodnie. Klikaj cashlinki, polecaj. Łącznie można wyklikać dziennie 100 reklam po 25 sekund, co daje 0.5$ dziennie. Gdy będziesz systematyczny/a za 10 dni mozesz kupić sobie za to klikanie adpacka i tym samym zarabiać jeszcze więcej, pomnażać swój zysk.
Gdybyś potrzebował informacji nt. programu zajrzyj na mojego bloga ( link w podpisie ) tam jest dokładnie opisany mxrevshare, więc tego nie bede tutaj robił.
Po 3 tygodniach aktywności zwrócę Tobie połowę za klikanie w adsy. Natomiast, gdy się zdecydujesz zaraz na początku kupić adpacki to oczywiście w tym czasie otrzymasz kasę.
Napisz do mnie podając numer konta payzy. Za jakiś czas, gdy troche zasile procesor paypal to, jak będziesz chciał, moge ci wypłacac i tu.

Pozdrawiam i życzę wspaniałego zarabiania w programie Wink
Rafał Czerniak
nick madox


Refback 50% za klikanie w reklamy w mxrevshare - Roben - 20-10-2016 10:23

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.