Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twoje umowy prawne z firmą PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Twoje umowy prawne z firmą PayPal (/Temat-Twoje-umowy-prawne-z-firma-PayPal-137666)



Twoje umowy prawne z firmą PayPal - Magisterek - 02-09-2016 03:46

Pragniemy poinformować...



Informujemy, że w krótce zamierzamy wprowadzić niewielkie zmiany w naszych Umowach prawnych regulujących nasze relacje z Tobą. Szczegóły zmian przedstawiamy na naszej stronie Aktualizacji zasad. Aby się z nimi zapoznać, kliknij łącze Umowy prawne zamieszczone w dolnej części każdej z naszych stron internetowych. Wybierz Polska (po polsku) z menu rozwijanego, a następnie przejdź do sekcji Aktualizacje zasad.

Co muszę zrobić?

Zajrzyj na naszą stronę Aktualizacji zasad, aby sprawdzić, czy wprowadzone zmiany Ci odpowiadają. Jeśli tak, nie musisz podejmować żadnych działań. Jeśli nie chcesz zaakceptować zmian, wykonaj czynności opisane na naszej stronie Aktualizacji zasad.

Zmiany umowy PAYPAL


Źródło: email, 02.09.2016 o 04:34


RE: Twoje umowy prawne z firmą PayPal - DzejkobPL - 02-09-2016 15:04

Też dostałem.


RE: Twoje umowy prawne z firmą PayPal - Begrezen - 02-09-2016 16:06

też dostałem, ale nie kce mi sie tego czytac nawet, spam jakis i tyle xD


RE: Twoje umowy prawne z firmą PayPal - twardy - 02-09-2016 16:13

A co tam takiego jest, ze zasluzylo na osobny temat na tym forum?


RE: Twoje umowy prawne z firmą PayPal - Magisterek - 02-09-2016 16:40

Nie wiem, tak jak niedawno zaszlo to na skrillu - teraz jest na paypalu, zmiana umowy wiec to raczej wazne dla uzytkownikow?


RE: Twoje umowy prawne z firmą PayPal - iPlusOfficial - 02-09-2016 17:26

(02-09-2016 16:40)Magisterek napisał(a):  Nie wiem, tak jak niedawno zaszlo to na skrillu - teraz jest na paypalu, zmiana umowy wiec to raczej wazne dla uzytkownikow?

Uzytkowników paypala, nie forum Wink Ale w sumie dział "PayPal" i pierwszy raz co innego niż "Problem z..", "Zamrożone środki" lub "Wymienię: ;P


Twoje umowy prawne z firmą PayPal - Artinesse - 01-03-2018 23:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.