Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LRC - sposób działania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LRC - sposób działania. (/Temat-Rozwiazane-LRC-sposob-dzialania-13765)



[Rozwiązane]LRC - sposób działania. - pitfromhell - 18-09-2010 22:32

Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działa lrc pro ? Bo free znam Smile i jestem bardzo zadowolony z czasu powiadomienia i mam parę pytań do pro:

Czy lrc sam wszystko uzupełnia, czy sami musimy naciskać F1 potem F2, F3 itd.

lrc może się pomylić? Bo czytałem że niektórym nie chce działać, strona logowania się nie włącza

i proszę o opis jego działania. Smile


RE: LRC - sposób działania. - MotorniczyTramwaju - 18-09-2010 22:39

U mnie wszystko działa. Gdy dobrze się ustawi to gdy jest restock sam otwiera ptzplace, uzupełnia logowanie, wpisujesz captche dajesz enter, wybierasz ręcznie kategorię, sam wybiera ci nagrodę, wypełnia dane, wpisujesz captche i wciskasz enter Smile Schodzę nawet na symulatorach do 6 sekund. Dodatkowo co minutkę odświeża holłej, ukrywa nagrody fresh out i takie na które nie masz PTZ, posiada także "w razie czego" wbudowane hotkeye


RE: LRC - sposób działania. - pitfromhell - 18-09-2010 22:41

Czyli to jest o wiele lepsze od taskera? Jak myślisz? i oczywiście + Smile


RE: LRC - sposób działania. - Raziel - 18-09-2010 22:54

z tego co napisal motorniczy to jest o niebo lepsze od zwyklego taskera. Tylko ze platne...


RE: LRC - sposób działania. - pitfromhell - 18-09-2010 22:58

Tzn. lrc pro jest lepszy o tyle że sam wybiera nagrodę.a tak jak mam lrc free, to sam wbija na stronkę klikam np. F4 mam logowanie, "kapcza", potem wybieram nagrodę daje zamów i F6 mam dane i znowu "kapcza". Jak wam się wydaje?
Ale raczej jak dojdzie mi PP, zamówię sobie pro i tapetę Smile


[Rozwiązane]LRC - sposób działania. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.