Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu (/Temat-szukam-programu-do-sciagania-z-rapidu-catshare-itp-bez-limitu-transferu-137626)



szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - ZawiZawad - 01-09-2016 01:53

witam jest jakis program do sciagania z takich stron jak rapidu.net czy catshare bez limitu ktory wynosi 150kb/s? ogarnalem teraz jdownloader 2 ale tam dalej idzie z limitem wiec rownie dobrze moge wejsc w link i tam sciagac a nie o to mi chodzi

pozdrawiam


RE: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - verona - 01-09-2016 02:27

Te serwisy zarabiają na premium, i po to są te limity byś je kupił. Nie ma znaczenia czy użyjesz zewnętrznego menedżera pobierania jak jdownloader czy tego wbudowanego w daną przeglądarkę, każdy działa tak samo i jeżeli serwer z którego pobierasz plik ograniczył Ci przepustowość na 150kbps to nie wyciągniesz więcej downloadu jak 150kbps. Tak samo jeżeli jakieś video w sieci jest streamowane w 480p bitrate 1Mbps to żaden odtwarzacz nie odpali tego magicznie w 1080p 10Mbps Wink


RE: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - ZawiZawad - 01-09-2016 03:21

rozumiem ale np kiedys z rapishare'a ktory dziala dokladnie na tej samej zasadzie udawalo sie sciagac bez limitow (sam to robilemi chyba nawet dzieki temu ale na 100% nie jestem pewien http://generatorlinkpremium.com bo juz nie pamietam) i na bank da rade dalej jak nie z tego co wkleilem to z innego sposobu dlatego wlasnie takie moje pytanie moze nikt tego jeszcze nie rozkminil na pl strony typu rapidu czy catshare... a przydaloby sie.. hm trudno poszukam po necie moze cos znajde jak nie to najwyzej tam zabeceluje im...


RE: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - cheaters24 - 01-09-2016 13:21

Zobacz stronkę premiumy.pl może to nie program ale tam dostęp premium jest tani Wink

Wysłane z mojego PSP3504DUO przy użyciu Tapatalka


RE: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - ZawiZawad - 01-09-2016 16:12

no wlasnie tez widzialem ze sa takie strony co niby obsluguja od razu te 4 najpopularniejsze catshare turbo rapidu czy fileshark i jak wykupisz za niby ta sama cene co za np tylko na rapidu to masz wszystkie na raz przez nia ale czy to dziala? ktos to sprawdzal? czy to fake'i sa


RE: szukam programu do sciagania z rapidu catshare itp bez limitu transferu - killerw - 01-09-2016 16:42

Ja posiadam na tb7.pl naprawdę polecam kupuję sms premium za 23,37 zł brutto na 100 dni. Oczywiście kupuje tego sms premium za 50% to koszt około 12zł na 100 dni premium masz do wygenerowania dziennie 10GB jak nie wygenerujesz nic to się kumuluję aż do 30GB.
Korzystam już od ponad roku i jak są jakieś problemu z generowanie to admin przesyła w rekompensacje dodatkowe kody Smile