Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fissioncoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fissioncoin (/Temat-Fissioncoin-137621)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fissioncoin - Magisterek - 18-09-2016 02:28

Jesli tak to jak najbardziej przepraszam jesli kogos wprowadzilem w blad, na ten moment...
(A NEWSA WIDZIAŁEM DOPIERO JAK DOSZEDŁ ALE SZYBCIEJ NIŻ ZOSTAŁ TUTAJ UMIESZCZONY)

1. Anulowano zlecenia moich wyplat.
2. Przed tym newsem pisałem do bankiera, tzn. po tym jak takowy się znalazł - nie wiadome nic było o wypłatach.
3. Wczoraj w "kantorze" próbowałem sprzedać FSC i do dzisiaj nic.

Narazie zleciłem kolejne wypłaty - w BTC i na Perfect żeby zobaczyć, do tego napisałem do Bankiera jak wygląda skup i czekam na odpowiedź.


RE: Fissioncoin - Robson19 - 18-09-2016 07:40

(18-09-2016 02:28)Magisterek napisał(a):  Narazie zleciłem kolejne wypłaty - w BTC i na Perfect żeby zobaczyć, do tego napisałem do Bankiera jak wygląda skup i czekam na odpowiedź.

Pisałeś do polskiego bankiera ?


RE: Fissioncoin - Magisterek - 18-09-2016 13:25

Tak, support nie odpisuje a bankier i jego odpowiedzi to porazka.. pisze czy dziala juz skup monet i jak to wyglada, i dostaje odpowiedz ze tak po zlozeniu zamowienia monety zostana mi wyslane... -,-


RE: Fissioncoin - Fissioncoin - 18-09-2016 14:37

@Magisterek przepszamy za niedogodności ale my również staramy się wyjaśnić kilka spraw z oficjalnym SUPPORTEM dlaczego opłaty są wydłużone do 48h oraz nie mamy jasnych wytycznych co do skupu monet dlatego też wychodzą czasem takie rzeczy.

My również czekamy na wypłaty FSC


RE: Fissioncoin - Fissioncoin - 19-09-2016 22:40

W tym momencie wyplaty zostaly wstrzymane/cofane. Oficjalny support jest zablokowany lub poptostu nas nie lubi ;( ale demon_mailer zwraca nam info ze mail zostal odrzucony.

Dlatego tez nie mamy zadnych informacji co sie dzieje skontaltowalismy sie z innymi bankierami i na chwile obecna czekamy na odpowiedzi.


RE: Fissioncoin - Magisterek - 19-09-2016 23:07

Skoro zostaly wstrzymane, to czy wyplata ktora juz zostala zrealizowana i mialem czekac na wplate do 48h jest cofnieta?

Oh, chyba jednak sie nie pospieszylem z tym skamem.


RE: Fissioncoin - Fissioncoin - 20-09-2016 17:07

Tak dziś na nasze konto wróciły wzystkie zlecone wypłaty oraz znikneła zakładka Deposit/Windraw


RE: Fissioncoin - Zmatus - 21-09-2016 14:19

Cześć, mógłby ktoś mniej więcej opisać na czym polega Fissioncoin? Przeczytałem cały ten temat i jakoś nie ogarniam Tongue


RE: Fissioncoin - Piotr Dudek - 21-09-2016 15:43

dołączam się do pytania ocb w tym Fissioncoin, z ostatnich postów nie jest za bardzo zachęcające...


RE: Fissioncoin - Robson19 - 21-09-2016 17:02

wstrzymajcie sie narazie z czymkolwiek dopuki sie nie wyjasni sprawa wypłat