Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie dane oszusta mogę opublikować? (/Temat-Jakie-dane-oszusta-moge-opublikowac-137595)



Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Tidus - 30-08-2016 22:21

Do jakiego stopnia mogę się posunąć jeżeli ktoś okradł(?) lub oszukał, tj. dostał hajs, a towaru nie dostałem.
Jakie jego dane mogę upublicznić? Prywatne wiadomości? Facebook? GG? Numer konta?
Wielkie dzięki!


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Toskan - 30-08-2016 22:34

Mozesz podac adres zamieszkania. I np. Napisac Pan Marc**** Gno***jek zamieszkaly tu i tu oszukal mnie na kwote. Bo...


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Norman - 30-08-2016 22:35

Odpowiedź na twoje pytanie znajduje się w ustawie o ochronie danych osobowych, całość dostępna na wielu rządowych stronach z końcówką gov.pl, do ściągnięcia w pdfie.


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - marcel_kk - 31-08-2016 10:16

Nie kombinuj tylko zgłoś oszustwo na Policje.
Upubliczniając czyjś wizerunek sam sobie narobisz kłopotów.


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Tidus - 31-08-2016 10:33

@[marcel_kk] @[Norman] @[Toskan]

Dzięki za wszystkie rady. Nikt mnie nie oszukał, a znajomego który już udał się na poliszie. Chciałem ostrzec forum przed oszustem, ale skoro nie mogę udostępniać nic o nim, nie będę. Dzięki!


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Toskan - 31-08-2016 11:09

Jest jeszcze taki myk, ze mozna wystawic go na gielde dluznikow. Dlug mozesz sprzedac, dlatego powstaly te wszystkie 'gieldy'


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Hybrid1990 - 31-08-2016 11:18

przepisy przepisami, ale serio myślisz że kolega / ty będziesz miał jakiekolwiek problemy jeśli podasz tu jego nr gg lub link do fejsa ? Słyszałeś gdzieś może o takim przypadku ?
Przecież na samym tym forum jest podane dziesiątki numerów gg, imion i nazwisk, adresów a nawet numerów kont bankowych oszustów, już nie wspominając o setkach innych miejsc w internecie. I jakoś żadna osoba która podała takie dane nie miała żadnych problemów.

Oszust nikogo nie zgłosi za upublicznienie jego danych bo sam by wtedy wpadł. Co najwyżej jakiś obeznany cwaniak tym postraszy, nic więcej.


RE: Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Tidus - 31-08-2016 11:20

(31-08-2016 11:18)Hybrid1990 napisał(a):  przepisy przepisami, ale serio myślisz że kolega / ty będziesz miał jakiekolwiek problemy jeśli podasz tu jego nr gg lub link do fejsa ? Słyszałeś gdzieś może o takim przypadku ?
Przecież na samym tym forum jest podane dziesiątki numerów gg, imion i nazwisk, adresów a nawet numerów kont bankowych oszustów, już nie wspominając o setkach innych miejsc w internecie. I jakoś żadna osoba która podała takie dane nie miała żadnych problemów.

Oszust nikogo nie zgłosi za upublicznienie jego danych bo sam by wtedy wpadł. Co najwyżej jakiś obeznany cwaniak tym postraszy, nic więcej.

Okej, ale sprawa dotyczy znajomego. Dam mu znać, jak chce to niech udostępnia, a ja się w nic pakować nie zamierzam!
To tyle, close


Jakie dane oszusta mogę opublikować? - Roben - 31-08-2016 20:03

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.