Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
usuwanie własnego postu/tematu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: usuwanie własnego postu/tematu (/Temat-usuwanie-wlasnego-postu-tematu-137589)



usuwanie własnego postu/tematu - Pawlak093 - 30-08-2016 20:35

Chcę usunąć swój post ponieważ jest taka opcja ale niestety nie można

[Obrazek: sdfsdfsd.png]

Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.


Zalogowano jako: 'Pawlak093'


RE: usuwanie własnego postu/tematu - Ascoran - 30-08-2016 20:47

Ja proponuje też dodać możliwość "zamykania" swoich tematów, moderatorom na pewno ułatwiłoby to sprawę. A na wielu forach już takie coś widziałem.


RE: usuwanie własnego postu/tematu - arekjuc123 - 30-08-2016 20:53

Usuwania raczej nie bo dla oszustów bylo by to ułatwienie. Ale zamykanie jak najbardziej.


RE: usuwanie własnego postu/tematu - Majka - 30-08-2016 20:53

Usuwanie tematów byłoby smaczkiem dla oszustów.


RE: usuwanie własnego postu/tematu - Admin - 30-08-2016 21:14

(30-08-2016 20:47)Ascoran napisał(a):  Ja proponuje też dodać możliwość "zamykania" swoich tematów, moderatorom na pewno ułatwiłoby to sprawę. A na wielu forach już takie coś widziałem.

Niedoczekanie Smile kompletnie nie przemyślałeś efektów jakie by to przyniosło.

@temat
użytkownik nie ma możliwości kasowania własnych postów, mobilny szablon działa inaczej niż Nasz domyślny.


usuwanie własnego postu/tematu - Admin - 30-08-2016 21:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.