Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany vs AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany vs AdSense (/Temat-Miedziany-vs-AdSense-137588)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Miedziany vs AdSense - paweuq - 18-09-2016 19:02

Ahhh te wymówki... . Ustal priorytety, bo jeśli tego nie zrobisz nigdy nie znajdziesz czasu, a czas ucieka... Rozumiem, że miłość jest ważna ale jak byś te 2 godzinki w weekend mniej czasu spędził z dziewczyną i poświęcił swojemu projektowi myślę, że relacje między wami by nie ucierpiały a może by się i polepszyły Big Grin Ponadto jakbyś jej opowiedział o swoim projekcie czułbyś taka "psychiczną presje" że nie możesz jej zawieść a i ona by była z Ciebie bardziej dumna bo ma ambitnego faceta. Taka luźna sugestia kolego Big Grin


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 18-09-2016 22:11

Siemanko Big Grin

Kanał mam gotowy już praktycznie w 100% Huh
W tym tygodniu zamawiam mikrofon bo nie posiadam żadnego i zaraz jak przyjdzie siadam do nagrywania filmów impreza
Będę publikował 1 film dziennie, nie będzie to problemem bo nagram filmów na cały tydzień w ok godzinkę, potem je tylko obrobić, wrzucić na kanał i ustawić daty publikacji 2

Taki tam szybki post Big Grin Kolejna aktualizacja będzie jak już przyjdzie mikrofon i nagram pierwsze filmy! Bardzo możliwe że już w przyszły weekend Huh



(18-09-2016 19:02)paweuq napisał(a):  Ahhh te wymówki... . Ustal priorytety, bo jeśli tego nie zrobisz nigdy nie znajdziesz czasu, a czas ucieka... Rozumiem, że miłość jest ważna ale jak byś te 2 godzinki w weekend mniej czasu spędził z dziewczyną i poświęcił swojemu projektowi myślę, że relacje między wami by nie ucierpiały a może by się i polepszyły Big Grin Ponadto jakbyś jej opowiedział o swoim projekcie czułbyś taka "psychiczną presje" że nie możesz jej zawieść a i ona by była z Ciebie bardziej dumna bo ma ambitnego faceta. Taka luźna sugestia kolego Big Grin

Żadne wymówki, nie przeznaczam na nią całego weekendu ogólnie bo spotykam się z nią zawsze praktycznie od ok 16 bo dorabiam jeszcze u wuja żebym mógł się w jakimś stopniu sam utrzymać, każdą wolną chwilę w domu praktycznie przeznaczam na ten projekt impreza I tak jak mówisz, opowiedziałem jej o tym, i jest mega zadowolona że mam jakieś plany i ambicje już Huh


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 19-09-2016 00:43

Trzymam kciuki!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Miedziany vs AdSense - Hybrid1990 - 28-12-2018 21:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.