Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany vs AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany vs AdSense (/Temat-Miedziany-vs-AdSense-137588)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 01-09-2016 23:29

Interesuje mnie bardzo twój dziennik bo od pół roku planuje wystartować z czymś takim. Trochę czytałem o tworzeniu takiego serwisu pod Adsense oraz teraz zainteresowałem się pozycjonowaniem. Jak coś to pisz śmiało na gg 3993571

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Miedziany vs AdSense - wilksystemu - 02-09-2016 17:55

Moja rada zanim uruchomisz AdSense zabezpiecz go ClickFraud.Dzisiaj nie brakuje zawistnych którzy wiedzą jak zniszczyć dobrą stronę a to cie uchroni przed nadmiernymi klikami z jednego IP i przed banem od AdSense.


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 02-09-2016 22:08

Siemaneczko Big Grin

Dzisiaj wróciłem do domu o ok 18, jedyne co zrobiłem na stronie to przetłumaczyłem wszystko na język angielski 2

Po głębszych przemyśleniach doszedłem do wniosku że nie dam rady dodać w miesiąc 500 postów, więc nieco edytowałem cel impreza

Jutro zaczynam dodawać posty. Huh

Postanowiłem też że dziennik będę aktualizował raz w tygodniu, co niedzielę o godzinie ~22:00, chyba że wydarzy się coś godnego opisania w tym jak na razie nudnym dzienniku Jerk2

Dodatkowo dzisiaj po wejściu na PP ujrzałem że stan konta z 0 PLN powiększył się do ~332 PLN, jak? A no kiedyś zainwestowałem ten hajs w MPA, po jakimś czasie zaczęły się problemy z programem itp itd więc złożyłem spór na PP który przegrałem i dodatkowo moje konto w MPA zostało zbanowane. Byłem przekonany że nie odzyskam pieniędzy, pisałem wtedy do nich tiickety i zrobiłem im spam na fb o zwrot kasy, nie pomogło, 6 Lipca dostalem hajs na PP, nie wiem dlaczego oddali ale się bardzo cieszę z tego powodu, dopiero teraz po prawie 2 miesiącach wbiłem na PP i to zauważyłem Huh

@[Damkofr]
Dzięki za te wszystkie rady w dzienniku Smile
@[wilksystemu]
Również dzięki za tą wtyczkę impreza



RE: Miedziany vs AdSense - Noozer - 02-09-2016 22:14

Powodzenia Cool


RE: Miedziany vs AdSense - fato - 02-09-2016 22:17

zmien czcionke na normalna

żółta średnio się nadaje


RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 02-09-2016 22:22

Ja jestem taki leniwy ostatnio że nie chce mi się 3 postów na bloga PPA dodać. Mimo że kradne posty i tekst wrzucam w spinera, i troche zmieniam pod seo.

Miedziany tego bloga co robisz to każdy post będzie dotyczył czegoś innego? Czyli np coś w stylu sport i każdy post jest o innym sporcie czy np granie w kręgle i każdy post opisuje kręgle z innej strony - "buty do grania w kręgle" "technika grania w kręgle" ?


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 02-09-2016 22:32

(02-09-2016 22:22)Damkofr napisał(a):  Ja jestem taki leniwy ostatnio że nie chce mi się 3 postów na bloga PPA dodać. Mimo że kradne posty i tekst wrzucam w spinera, i troche zmieniam pod seo.

Miedziany tego bloga co robisz to każdy post będzie dotyczył czegoś innego? Czyli np coś w stylu sport i każdy post jest o innym sporcie czy np granie w kręgle i każdy post opisuje kręgle z innej strony - "buty do grania w kręgle" "technika grania w kręgle" ?

Strona jest o tematyce powiedzmy Motocykli (taki przykład tylko), i daję post np, KTM sx125 vs Husqvarna 125sm, który lepszy. I to w kategori np 'Co wybrac' , kolejna kategoria powiedzmy 'specyfikacje' i post: Romet Ponny 50- ( i daje specyfikacje np 49cc, itp itd)
Mam nadzieję że zrozumiałeś ;d


RE: Miedziany vs AdSense - mateusz2045 - 02-09-2016 22:40

Jakie stawki są na adsense?


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 04-09-2016 21:47

Siemaneczko Huh

Niedziela jest to jakieś małe podsumowanie zrobię Big Grin

Przez weekend praktycznie nic nie zrobiłem, większość czasu spędziłem z dziewczyną Sex

Dzisiaj zmieniłem domenę na .pl
Dlaczego? Tak mi jakiś głos w głowie kazał zrobić. Jak już ogarnę to wszystko potem to kolejne stronki będą .eu impreza

Strona jest już w pełni gotowa do umieszczania postów 2
Muszę zacząć je tylko dodawać, od jutra zaczynam i co dziennie co najmniej jeden post musi być pokerface

Jutro szkoła, do 16 pokerface Potem posty, posty i jeszcze raz nauka na temat SEO Jerk2

Kolejna aktualizacja dziennika najpóźniej w Niedzielę, mam nadzieję że będę miał czym się chwalić! Huh



RE: Miedziany vs AdSense - Damkofr - 04-09-2016 21:52

Miedziany dawaj zakładaj stronę krok po kroku tak jak jest w tym poradniku co na strefie wrzuciłem. Tam jest kozak wszystko opisane, ja startuje niedługo z takim serwisem.