Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miedziany vs AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Miedziany vs AdSense (/Temat-Miedziany-vs-AdSense-137588)

Strony: 1 2 3 4 5


Miedziany vs AdSense - Miedziany - 30-08-2016 20:32

Witajcie! hej
Postanowiłem spróbować swoich sił z AdSense, na początek stworzyłem bloga na Bloggerze żeby zobaczyć jak to wszystko w ogóle wygląda...

Tematyki nie zdradzę ponieważ nie ma zbyt wielkiej konkurencji i chciałbym aby tak zostało, jeśli jakoś to pójdzie to już mam pomysły na kolejne strony/blogi pod AdSense.

Dodaje posty w formie obrazków (tzn. tło i na nim napis), dzisiaj dodałem 30 postów, celem na jutro jest dobicie do 100 postów na blogu. Muszę wnet wstać z łóżka bo trochę czasu zajmuję mi stworzenie tych postów, a na popołudnie umówiłem się z dziewczyną, muszę ją w końcu zabrać na jakąś pizze impreza
Aktualnie mój blog nie kwalifikuje się do AdSense... Może jak dodam więcej postów to to się zmieni pokerface

Na co przeznaczę zarobione pieniądze?
A no na swoje wydatki pieniądze mam, na jakieś kino czy też pizze z dziewczyną też mam, więc chciałbym zarobić przez internet na nowy samochód, jakim jest Mazda 6 Huh Aktualnie wożę się Seicento 1.1 2003r 2

Jeśli macie jakieś porady co do pozycjonowania stron na bloggerze to możecie pisać bo nie znam się zbytnio na pozycjonowaniu ;_; Ogólnie to wszystkie porady mile widziane!



RE: Miedziany vs AdSense - mikuss - 30-08-2016 20:33

Powodzenia Brachu!


RE: Miedziany vs AdSense - mahuzz - 30-08-2016 21:03

Powo ziomal!


RE: Miedziany vs AdSense - WujRock - 30-08-2016 21:39

Może być problem przy blogu bez/z małym ruchem i obrazkowym contentem.
Ale jest na to sposób Idea
Robisz stronkę o bogatszym contencie, dodajesz z 10 artykułów porządnych i Cię przyjmą a potem możesz dodać reklamy na inne strony i Cię nie zbanują Smile
Ja na przykład zrobiłem stronkę z "najlepszymi grami" i mi przyjeli Smile


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 30-08-2016 21:46

(30-08-2016 21:39)WujRock napisał(a):  Może być problem przy blogu bez/z małym ruchem i obrazkowym contentem.
Ale jest na to sposób Idea
Robisz stronkę o bogatszym contencie, dodajesz z 10 artykułów porządnych i Cię przyjmą a potem możesz dodać reklamy na inne strony i Cię nie zbanują Smile
Ja na przykład zrobiłem stronkę z "najlepszymi grami" i mi przyjeli Smile

Właśnie o tym myślałem czy wgl przejdzie mi ta stronką... Cóż przed spaniem pomyślę nad jakąś ciekawą tematyką Big Grin Dzięki Wink


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 31-08-2016 19:55

Cześć Big Grin
Nastąpiła mała albo i duża zmiana, zrezygnowałem z tego bloga na blogspocie i wykupiłem Hosting wraz z domeną .eu

Chyba każdy się zgodzi że to lepsze rozwiązanie, wgrałem ładny szablon, trochę rzeczy ogarnąłem dodałem jakieś podstrony, kategorię itp, Przez jakieś 2h męczyłem się żeby wywalić z szablonu okienka z 'Sołszial Midja', Nie mogłem tego znaleźć w kodzie szablonu ale w końcu włączyło mi się myślenie i to ogarnąłem impreza

Dzisiaj i jutro zrobię jeszcze jakieś poprawki wizualne i ogólnie przygotuję stronkę pod dodawanie Contentu.

Będę musiał w to włożyć mnóstwo pracy żeby stronka była chociaż na pierwszej stronie w wyszukiwarkach, ale sadzę że mi się to opłaci Huh

Tematykę strony też zmieniłem, mogę wam powiedzieć że na bloggerze dodawałem 'Ciekawostki' coś typu 'Ludzie leworęczni mają większe szanse na napisanie testu niż ludzie po amputacji obu rąk'.

Na dzisiaj to tyle! Pozdrawiam Sex



RE: Miedziany vs AdSense - Pinkny - 31-08-2016 20:25

Powodzenia, jestem ciekaw jak Ci pójdzie Smile


RE: Miedziany vs AdSense - aquarius - 31-08-2016 21:18

Powodzenia Wink


RE: Miedziany vs AdSense - bilo22 - 31-08-2016 21:21

pamietaj zeby dodac zakladke kontakt i polityka prywatnosci oraz info, ze strona wykorzystuje ciasteczka inaczej adsense ci jej nie przepusci


RE: Miedziany vs AdSense - Miedziany - 31-08-2016 21:35

(31-08-2016 21:21)bilo22 napisał(a):  pamietaj zeby dodac zakladke kontakt i polityka prywatnosci oraz info, ze strona wykorzystuje ciasteczka inaczej adsense ci jej nie przepusci

Ooo, nie wiedziałem o tym, zakładka kontakt jest dałem też plugin z formularzem kontaktowym żeby ładnie to wyglądało, resztę postaram się jeszcze dzisiaj dodać, dzięki Wink