Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy raz z zarabianiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pierwszy raz z zarabianiem (/Temat-Pierwszy-raz-z-zarabianiem-137574)

Strony: 1 2 3


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - iPlusOfficial - 30-08-2016 17:17

Cytat:to z przykrością stwierdzam, że zarabianie w internecie zdecydowanie nie jest dla Ciebie.

To wcale nie demotywuje... Mi ludzie tak samo pisali, aż w końcu znalazłem swoją drogę i powoli zaczynam zarabiać Wink

Co do autora tematu: Przeczytaj link który ci podesłełem, zapoznaj się z działami na forum i tematami w tych działach, aż w końcu coś dla siebie znajdziesz, pozdrawiam Wink


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Juraso - 30-08-2016 18:28

iPlusOfficial
czytałem już 3 razy Tongue zacząłem coś z clixense, mxrevshare oraz neobux, zobaczę jak z tym wyjdzie


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Wizygran - 30-08-2016 20:39

Od siebie polecam BuxInside, jeśli sie zdecydujesz - wal priv Smile


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - kamil1234564 - 30-08-2016 21:42

9 września startuje THW Global, tam też będziesz mógł wystartować bez wkładu własnego


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - iPlusOfficial - 30-08-2016 23:17

@[Juraso] Spróbuj też swoich sił w serwisach SubSMS/PPI/PPA.


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Juraso - 30-08-2016 23:28

@[iPlusOfficial] mam zamiar zacząć z SubSMS i możliwe że z PPI


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Norman - 30-08-2016 23:29

(30-08-2016 21:42)kamil1234564 napisał(a):  9 września startuje THW Global, tam też będziesz mógł wystartować bez wkładu własnego

nie ma to jak proponować komuś start w scamie


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - DonWestbam - 31-08-2016 00:04

Czytając pierwsze posty w tym temacie trochę się złapałem za głowę Tongue Pomysłów w działach z poradnikami i serwisami zarobkowymi jest tyle że nie wiadomo za co się złapać, można przebierać ...

Polecam zajrzeć do tego tematu, fajny pomysł na początek, może i monotonne ale zarobić się da i to całkiem nieźle jak trafią się dobre akcje (http://zarabiam.com/Temat-Zarob-swoje-pierwsze-pieniadze-przez-neta-czyli-poradnik-dla-poczatkujacych-111085) dodatkowo autor tematu chętnie pomagał jeszcze jakiś czas temu, myślę że nic się nie zmieniło Tongue


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Wojtek574 - 02-09-2016 20:32

A ja polecam na początku spróbować od skracania linków (Shorte.st, adfly.com) to nie jest trudne sam od tego zaczynałem swoją przygodę i dzięki temu zacząłem dowiadywać się innych rzeczy i poznawać inne serwisy zarobkowe. A i ważne jest czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie wszystkiego co znajduje się na forum prędzej czy później znajdziesz swój serwis w którym będziesz dobry i zaczniesz zarabiać oczywiście na to też trzeba trochę czasu lepiej zarabiać 2 zl codziennie niż raz 200 i nic więcej. Jak mówi stare przysłowie Rzymu odrazu nie zbudowano. A i polecam też czytać dzienniki innych użytkowników Wink


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Deoes - 03-09-2016 10:34

Nie trać czasu na marne buxy - znajdź coś innego, czas który poświęcasz na klikanie w te marne reklamy, mógłbyś spożytkować w inny sposób.

@[Wojtek574], zgadzam się z Twoją opinią, sam zaczynałem od shorte/adfly. Zysk ze skracania linków jest widoczny już od 1szych dni, ale zarobek na FB to nie to samo co kilka lat temu, kiedyś było o wiele łatwiej, teraz fb blokuje domeny, konta, użytkownicy dostają komunikaty o niebezpiecznym linku. Oczywiście nie zarabia się tylko na fb, ale gdy zarabiałem na skracaniu to było moje ulubione miejsce, kilka tysięcy kliknięć dziennie.


@[Juraso], zapraszam na mojego bloga, stworzyłem wpis który nakieruje Cię na odpowiednią drogę Smile
http://szybkihajs.pl/podstawy-zarabiania/