Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy raz z zarabianiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pierwszy raz z zarabianiem (/Temat-Pierwszy-raz-z-zarabianiem-137574)

Strony: 1 2 3


Pierwszy raz z zarabianiem - Juraso - 30-08-2016 15:25

Witam, pierwszy raz stykam się z zarabianiem w internecie.
Chciałbym zacząć zarabiać, lecz nie wiem co i jak z tym, mógłby ktoś wytłumaczyć?

Na początek chciałbym zacząć bez wkładu pieniężnego, aby zagłębić się w temat zarabiania.

Jakie serwisy polecacie? Z czym warto zaczynać i jak? Czytałem już parę poradników w dziale Poradniki, lecz nie ogarniam co i jak. Nie znalazłem tam poradników dla początkujących jak zacząć itp.

Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - mikuss - 30-08-2016 15:27

(30-08-2016 15:25)Juraso napisał(a):  Jakie serwisy polecacie? Z czym warto zaczynać i jak?

Polecam z całego serca i gorąco serwis zarabiam.com a w nim działy :
Poradniki
Zbiór serwisów zarobkowych


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Juraso - 30-08-2016 15:36

(30-08-2016 15:27)mikuss napisał(a):  Polecam z całego serca i gorąco serwis zarabiam.com a w nim działy :
Poradniki
Zbiór serwisów zarobkowych

Jak się nie mylę to teraz piszę na zarabiam.com chyba że to coś u mnie się ...
Pisałem że już czytałem poradniki w dziale Poradniki, lecz nie znalazłem tam nic, co mogłoby pomóc dla początkującego.
W zbiór także zaglądałem, lecz w większość serwisów które tam są trzeba coś zainwestować.


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - mikuss - 30-08-2016 15:38

(30-08-2016 15:36)Juraso napisał(a):  
(30-08-2016 15:27)mikuss napisał(a):  Polecam z całego serca i gorąco serwis zarabiam.com a w nim działy :
Poradniki
Zbiór serwisów zarobkowych

Jak się nie mylę to teraz piszę na zarabiam.com chyba że to coś u mnie się ...
Pisałem że już czytałem poradniki w dziale Poradniki ale nie znalazłem tam nic co mogłoby pomóc dla początkującego.
Tzn, że zarabianie w internecie nie jest czymś dla Cb skoro czytasz o ile czytałeś poradniki i dalej nie wiesz co i jak.

Programy w które inwestujesz są w dziale HYIP, widać po wpisie, że do działu zbiór serwisów zarobkowych nawet nie zajrzałeś .

Kolejny który najlepiej chce nic nie robić a pieniążki na koncie liczyć


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Szaman1644 - 30-08-2016 15:39

Najwyraźniej źle czytałeś. Od razu nie będziesz zarabiał nie wiadomo ile. Zarob nawet 1$, który później będziesz mógł zainwestować i zarabiać więcej. Na początek proponuje jakiś serwis z płatnymi zadaniami. Poszukaj Smile


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Juraso - 30-08-2016 15:46

(30-08-2016 15:38)mikuss napisał(a):  Programy w które inwestujesz są w dziale HYIP, widać po wpisie, że do działu zbiór serwisów zarobkowych nawet nie zajrzałeś .

dokładnie to chodziło mi o to że trzeba mieć jakiś wkład w serwisy które tam są, ja na razie nie chcę wkładać pieniędzy w zarabianie, bo wpierw muszę ogarnąć co i jak.

co do poradników to są one napisane już dla osób które są już w jakimś stopniu zaznajomione z zarabianiem, dla osoby która dopiero co zaczyna trudno je zrozumieć

Szaman
co do serwisów z zadaniami to już coś tam znalazłem typu clixense czy neobux i od 2 dni coś na nich robię, może nie są to jakieś duże sumy ale zawsze coś Tongue


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - hangarnabronie - 30-08-2016 16:21

Na początek to buxy, suby.
Przeczytaj jeszcze raz uważnie dział Poradniki. Czytaj nawet te starsze. Tam jest bardzo dużo wiedzy nawet dla osoby całkowicie zielonej.
Pozdrawiam!


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Norman - 30-08-2016 16:59

(30-08-2016 15:36)Juraso napisał(a):  Pisałem że już czytałem poradniki w dziale Poradniki, lecz nie znalazłem tam nic, co mogłoby pomóc dla początkującego.

Jeżeli w dziale poradniki nie znalazłeś nic co mogłoby ci pomóc zarobić choćby na pierwszą paczkę do HYIP to z przykrością stwierdzam, że zarabianie w internecie zdecydowanie nie jest dla Ciebie.


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - iPlusOfficial - 30-08-2016 17:08

Nie demotywujcie go, zarabianie w internecie jest dla każdego! Jak znajdzie coś co mu się spodoba to zacznie ogarniać 1 temat, a w dziale poradniki jest wiedza o zarabianiu w różnych sposobach. Smile

Przeczytaj sobie np. to: Wink
http://zarabiam.com/Temat-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-132943


RE: Pierwszy raz z zarabianiem - Norman - 30-08-2016 17:11

(30-08-2016 17:08)iPlusOfficial napisał(a):  Nie demotywujcie go, zarabianie w internecie jest dla każdego! Jak znajdzie coś co mu się spodoba to zacznie ogarniać 1 temat, a w dziale poradniki jest wiedza o zarabianiu w różnych sposobach. Smile

Przeczytaj sobie np. to: Wink
http://zarabiam.com/Temat-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-132943

Nikt go nie demotywuje, nie zadał sobie tyle trudu żeby przyswoić zawartą tam wiedzę i oczekuje, że ktoś poda mu na tacy sposób żeby codziennie robić X złotych. Wiem po sobie ile znaczy dział z poradnikami bo gdyby nie zawarta tam wiedza to siedziałbym pewnie teraz na jakimś etacie i zarabiał 1500 zł miesięcznie.