Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnały transakcyjne w MT4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Sygnały transakcyjne w MT4 (/Temat-Sygnaly-transakcyjne-w-MT4-137571)



Sygnały transakcyjne w MT4 - DonWestbam - 30-08-2016 15:07

Witam, mam pytanie odnośnie sygnałów które dziś odnalazłem w MT4. Jest kilka z których można korzystać za darmo, z ciekawości chciałem spojrzeć lecz trzeba się logować i tak dalej. Czy polega to na ustawieniu że tak powiem automatu że nie będę mógł grać tylko, na moim koncie będą kopiowane ruchy osoby którą subskrybuję? czy mogę jedynie "pooglądać" kiedy ta osoba kupuje i sprzedaje ?


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - mojepole666 - 30-08-2016 18:52

Włączasz autotrading w metatraderze i pozycje są kopiowane możesz je zamykać albo otwierać nowe. Polecam przetestować konto które będziesz kopiować na demo.


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - DonWestbam - 30-08-2016 21:57

Z tego co doczytałem dzisiaj w sieci to zakłada się konto na mql5, rozumiem że jest to całkiem osobne konto niż to na którym sobie aktualnie gram ?
Jeśli tak to myślę żeby wrzucić 100 może 200 zł na próbę na to nowe konto i pokopiować kogoś za darmo w celu sprawdzenia czy warto Big Grin Pytanie czy tak mała suma ma sens, więcej raczej mi szkoda, a gra na demo to zero przyjemności ani emocji Tongue


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - lucass9600 - 31-08-2016 20:22

@DonWestbam co do kopiowania czy warto to Ci nie odpowiem ,bo nie kopiuje ,a co do kwoty to ja jestem zdania ,że wejście nawet ze 100 zł jest lepsze ,niż gra na demo ,bo trading to psychologia Smile psychologia to emocje - nie poczujesz emocji za wirtualną kasę ,choćbyś nie wiem jak mocno starał się podejść do tej kwoty na serio Smile stracone 3 zł w real nawet boli bardziej ,niż wyzerowanie depo na demo Smile


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - mojepole666 - 01-09-2016 19:12

Demo jest po to aby sprawdzić jakiej strategi używa dostawca sygnałów często jest to gridowanie a na tym nie zajedziesz daleko Smile zarówno te płatne i darmowe.


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - mamrocik - 01-09-2016 19:34

wpłać kilka stówek i załóż konto z mikrolotami Wink @[DonWestbam]


RE: Sygnały transakcyjne w MT4 - kondzikson721 - 06-03-2017 12:38

Czy oplaca sie kopiowac za 25 $ miesiecznie ? z kwota 700 PLN ? czy sobie odpuscic ?


Sygnały transakcyjne w MT4 - NoVi - 18-12-2017 03:18

Chcesz dobre sygnaly i zarabiac nawet od 100-300zl ??

Polecam sposob w ktorym ja zarabiam Smile

IML - zapraszam na priv na indywidualna rozmowe bo duzoo do omowienia Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk