Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie o IP (/Temat-Pytanie-o-IP-137547)



Pytanie o IP - 11natinka11 - 30-08-2016 08:43

Czemu mi się ciągle zmienia IP? Wie ktoś może, czy to coś nie tak czy może to zależy od dostawcy internetu? Mam internet w UPC
Jesteś w tym zielona i nie wiem czy to dobrze czy zle


RE: Pytanie o IP - Pawlak093 - 30-08-2016 08:56

Tak. Zalezy to od dostawcy. Pewnie za kazdym razem wlaczasz router/siec i przydziela ci sie nowe ip. W codziennym uzytkowaniu nie ma znaczenia ze co chwile masz inne ip.


RE: Pytanie o IP - 11natinka11 - 30-08-2016 09:15

Aha to dobrze, że to nie przeszkadza. Nic nie włączam stale, mam cały czas modem z vi-fi włączony.


RE: Pytanie o IP - barti.karti323 - 06-09-2016 12:26

Ogólnie to 90% dostawców internetu oferuje zmienne IP i to Ci najwięksi. Pozostałe 10%, to odosobnione przypadki albo przypadki, w których konsumenci specjalnie wykupują sobie stałe IP. Jednak dla zwykłego użytkownika nie jest to zbytnio warte uwagi.

Jakbyś jednak chciała zrobić sobie statyczne ip, polecam poczytać odnośnie przypisania DNS, ewentualnie wykorzystania jednego z programów do tego - jest tego multum w sieci Smile


RE: Pytanie o IP - Ascoran - 06-09-2016 12:33

Dodam od siebie: Skoro jesteś na tym forum to zmienne IP tylko Ci pomoże Smile


Pytanie o IP - MaLiN - 08-09-2016 14:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.