Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przewidywania kursu walut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Przewidywania kursu walut (/Temat-Przewidywania-kursu-walut-137546)



Przewidywania kursu walut - gamestar - 30-08-2016 03:25

Witam

Chciałbym dowiedzieć się na jakiej stronie są najlepsze przewidywania kursów walut(głównie interesuje mnie usd/pln). Co do forexu to jestem na etapie raczkowania, także wolę wspomóc się kimś bardziej doświadczonym.

Konkretnie chodzi mi o to czy warto trzymac dolary do końca września albo dłużej czy trzeba z nimi już uciekać?

Z góry dziękuje


RE: Przewidywania kursu walut - lucass9600 - 16-09-2016 18:35

nie lepiej poświęcić trochę czasu na naukę? zrozumienie tematu ? nikt Ci przyszłej ceny nie jest w stanie przewidzieć.. można jedynie spekulować/ analizować tworząc w ten sposób pewną przewagę nad rynkiem Smile


RE: Przewidywania kursu walut - nitram - 16-09-2016 18:43

Zależy ile masz tych dolarów i zależy za jaką cenę je nabyłeś. Przewidywania są różne jeden powie tak drugi inaczej, najlepiej na początek kupuj jak cena będzie około 3,80-3,70 a sprzedawaj na poziomie 3,90-4,00


RE: Przewidywania kursu walut - lucass9600 - 17-09-2016 17:57

źle trochę zrozumiałem ,masz dolary i chcesz je wymienić ? myślałem ,że interesuje Cię forex loty i te sprawy Smile


RE: Przewidywania kursu walut - xOceanFirex - 18-09-2016 17:52

Komputerowe sztuczne sieci neuronowe po odpowiednim dobraniu współczynników potrafią przewidywać kursy walut z dokładnością nawet do 80%.
Musiałbyś się zainteresować tematem.