Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limit na koncie PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Limit na koncie PP (/Temat-Limit-na-koncie-PP-137536)

Strony: 1 2


Limit na koncie PP - daveypie - 29-08-2016 17:02

Mial ktos moze cos podobnego
[Obrazek: 8luW0Y.png]

w tamtym tygodniu w pn wyslalem do nich wiadomosc lecz dalej nie odpisali


RE: Limit na koncie PP - Szaman1644 - 29-08-2016 17:06

Trzeba mieć w pełni zweryfikowane konto, aby zdjąć limit z konta PayPal Big Grin


RE: Limit na koncie PP - MilanFan - 29-08-2016 17:09

Tu chyba chodzi o 1945 rok. Big Grin

Sam mam 25 sty 1949. Lol


RE: Limit na koncie PP - marcel_kk - 29-08-2016 17:11

Rób dalej transakcje, jak się zbliżysz do godziny "W" to sami Ci przyślą informacje
jakie masz im dokumenty dostarczyć ( scan dowodu osobistego + wyciąg z konta + rachunek za media np. prąd gaz, telefon) wszystko musi mieć takie samo imie, nazwisko, adres zamieszkania.


RE: Limit na koncie PP - daveypie - 29-08-2016 17:11

tak dokladnie chodzi mi o rok a konto mam zweryfikowane tylko teraz zeby zdjac limity chca dowodu osobistego


RE: Limit na koncie PP - mikuss - 29-08-2016 17:18

(29-08-2016 17:11)daveypie napisał(a):  tak dokladnie chodzi mi o rok a konto mam zweryfikowane tylko teraz zeby zdjac limity chca dowodu osobistego

Masz dodane konto bankowe a to nie jest weryfikacja.
Weryfikacja to od zawsze były skan dowodu/paszportu, rachunek lub wyciąg z konta bankowego i dopiero wtedy po zaakceptowaniu tych dokumentów można powiedzieć, że ma się zweryfikowane konto


RE: Limit na koncie PP - marcel_kk - 29-08-2016 17:26

@[mikuss]
zweryfikowanie konta PayPal - to jest dodanie do niego rachunku bankowego
ściągnięcie limitów rocznych - to jest wtedy kiedy zbliżysz się do kwoty 10852 zł i wtedy aby je znieść
żądają scanów dowodu osobistego + wyciągu bankowego lub rachunku za media


RE: Limit na koncie PP - Captain - 29-08-2016 17:36

(29-08-2016 17:11)marcel_kk napisał(a):  Rób dalej transakcje, jak się zbliżysz do godziny "W" to sami Ci przyślą informacje
jakie masz im dokumenty dostarczyć ( scan dowodu osobistego + wyciąg z konta + rachunek za media np. prąd gaz, telefon) wszystko musi mieć takie samo imie, nazwisko, adres zamieszkania.

Ja musiałem im to wysłać, wysłałem i nie ma żadnej odpowiedzi a minął już chyba z miesiąc.
A informacje o tej niby blokadzie i ze trzeba im wysłać dokumenty raz sie pojawiają, a raz znikają, jakieś zbugowane to.


RE: Limit na koncie PP - twardy - 29-08-2016 17:39

WYsylasz skany, dzwonisz po kilku dniach na infolinie i masz zrobione od reki. Been there, done that.


RE: Limit na koncie PP - marcel_kk - 29-08-2016 18:26

Najkorzystniej wysłać scany i za kilka godzin zadzwonić, jak trafisz na ogarniętego konsultanta to Ci zdejmie
ograniczenia od ręki, jak na jakąś niemote to dostaniesz odpowiedź: "Dokumenty zostały przekazane do działu księgowego"