Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
in post - paczkomaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: in post - paczkomaty (/Temat-in-post-paczkomaty-137535)



in post - paczkomaty - arekjuc123 - 29-08-2016 16:54

Kupiłem na allegro laptopa . Wysyłka byla paczkomatem. Napisał mi o 15-16 , że wyslal podal niby mój nr i dostał od nich maila, a nic nie przyszło mi na Tel o nadaniu paczki. Podobno jak się ruszy dopiero go dostane czy to prawda?


RE: in post - paczkomaty - Captain - 29-08-2016 17:43

A jakiej wielkości był ten laptop?

Bo normalnie to takie przesyłki są za duże na paczkomat. Chyba, ze to jakiś mały laptop.


A smsa dostaniesz chyba dopiero jak już będzie do odebrania w paczkomacie. Ale pewien nie jestem.


RE: in post - paczkomaty - Ascoran - 29-08-2016 17:49

(29-08-2016 17:43)Captain napisał(a):  A jakiej wielkości był ten laptop?

Bo normalnie to takie przesyłki są za duże na paczkomat. Chyba, ze to jakiś mały laptop.


A smsa dostaniesz chyba dopiero jak już będzie do odebrania w paczkomacie. Ale pewien nie jestem.

Przecież są różne gabaryty dostępne - zamawiałem już dużo większe paczki.

Na telefon przyjdzie Ci dopiero jak paczka będzie w paczkomacie w Twojej okolicy gotowa do odbioru


RE: in post - paczkomaty - twardy - 29-08-2016 17:54

Skoro wzial numer telefon (maila tez?), zaloz konto na stronie inpostu i zobacz czy masz jakies nadane przesylki do Ciebie.


RE: in post - paczkomaty - marcel_kk - 29-08-2016 18:59

@[arekjuc123]
Poproś go o numer przesyłki i wpisz go na stronie: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke
Kod do odbioru paczki przyjdzie w momencie kiedy przesyłka zostanie włożona do odpowiedniej przegrody w Paczkomacie którego numer podał nadawca podczas wystawiania etykiety.
Maksymalny gabaryt paczki w usłudze Paczkomaty InPost to 410 x 380 x 640 milimetrów, a maksymalna dopuszczalna waga to 25 kg, także laptop na spokojnie mieści się w tym przedziale.


RE: in post - paczkomaty - Krakersik - 29-08-2016 20:04

Dokładnie, sam kupiłem swojego lapka do paczkomatu, bez ubezpieczenia i doszedł cały i zdrowy Lol


RE: in post - paczkomaty - Ascoran - 29-08-2016 20:04

(29-08-2016 18:59)marcel_kk napisał(a):  Maksymalny gabaryt paczki w usłudze Paczkomaty InPost to 410 x 380 x 640 milimetrów, a maksymalna dopuszczalna waga to 25 kg, także laptop na spokojnie mieści się w tym przedziale.

Mi ostatnio kurier inpostu przywiózł ekran projekcyjny (240cm) co prawda to był kurier inpostu a nie paczkomat ale przywożą większe rzeczy.


RE: in post - paczkomaty - arekjuc123 - 29-08-2016 21:48

Dziękuje wszystkim za odpowiedz założe konto i napisze do nich z rana Smile
temat uważam za zamknięty.