Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik 'dorabiacza' - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik 'dorabiacza' (/Temat-Dziennik-dorabiacza-137533)



Dziennik 'dorabiacza' - reklama5 - 29-08-2016 16:33

Cześć, tutaj będę prowadził dziennik moich zarobków opierający się na spamie. Strona którą preferuję to leadnetwork.pl. Od razu mówię, że 1 września rozpoczyna mi się rok szkolny, ale nie będzie większych problemów z wstawianiem postów Smile

Lead-Network - 0zł - 0 leadów


RE: Dziennik 'dorabiacza' - mikuss - 29-08-2016 16:57

Powodzenia!


RE: Dziennik 'dorabiacza' - reklama5 - 30-08-2016 14:50

Muszę poczekać na support Ninja Blastera Smile


RE: Dziennik 'dorabiacza' - Czaq - 30-08-2016 15:40

Może napiszesz coś więcej odnośnie zarobku i jakie wyniki Cię zadowolą? Powodzenia.


RE: Dziennik 'dorabiacza' - Wizygran - 30-08-2016 15:42

Powodzenia, wysokich zarobków, sam dopiero zaczynam Big Grin


RE: Dziennik 'dorabiacza' - reklama5 - 30-08-2016 17:06

Jestem zielony, jeżeli chodzi o taki zarobek. Chciałbym, żeby wystarczyło na potkanie z dziewczyną. Wyniki które mnie zadowolą to ok. 150-200 zł/miesiąc. Jestem nastolatkiem, więc mnie utrzymują rodzice, a mam bardzo niskie kieszonkowe. Pieniądze są tylko na spotkania z dziewczyną, zakupy dla niej, kwiaty, kino itp. Smile Na razie mam problem z NB, więc nic nie będę zamieszczał, ale support powinien to naprawić.


RE: Dziennik 'dorabiacza' - xRSx - 30-08-2016 17:14

Powodzenia i wytrwałości Big Grin


RE: Dziennik 'dorabiacza' - Norman - 30-08-2016 17:17

Również życzę powodzenia, dziewczyna może być dumna z takiego chłopaka Wink


RE: Dziennik 'dorabiacza' - Mafis - 30-08-2016 17:20

na dziewczynę xD rób to dla siebie a nie dla kogoś, bo źle skończysz. W takim wieku za randki, kino powinno się płacić po równo.


RE: Dziennik 'dorabiacza' - Bazor - 30-08-2016 22:40

Dobrze Ci prawią, dziewczyny to bardzo podstępne a zarazem słodkie i piękne istoty, trzeba mocno uważać Big Grin