Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Awars - reaktywacja ! ! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Awars - reaktywacja ! ! ! (/Temat-Awars-reaktywacja-137494)



Awars - reaktywacja ! ! ! - gold - 28-08-2016 14:18

[Obrazek: Ao_W.jpg]

http://s1.awars.com.pl/

To nie jest zwykła gra. To legenda.

Art Of Wars jest grą strategiczno – wojenną, rozgrywaną przez przeglądarkę internetową(online).

Zasady są proste. Zniszczyć wrogą armię i zbezcześcić jego zamek. Za wszelką cenę. Tu nie ma czasu na litości czy współczucia, liczy się myśl strategiczna i wola walki. Jesteś wstanie wyszkolić armie tak silna by stawić czoła hordom wroga? Czy umiejętność posługiwania się magią nie jest Ci obce? Pamiętaj, że kto nie jest po Twojej stronie jest przeciwko Tobie! Stwórz klan i dobierz sojuszników, z którymi podbijesz sąsiednie krainy. Najważniejsze pytanie: czy starczy Ci odwagi? Jeśli tak, zmierz się z najlepszymi graczami z całego kraju. Tron czeka!

Bardzo wciągająca, emocjonująca i dająca dużo radości Smile

Stań do walki z innymi graczami.

[Obrazek: Ao_W.jpg]



RE: Awars - reaktywacja ! ! ! - PremAccHack - 28-08-2016 14:38

Masakrycznie to wygląda oczy krwawią po 3 minutach


RE: Awars - reaktywacja ! ! ! - gold - 28-08-2016 14:56

Tak wiem jest wiele pięknych gier ale klimat i prawdziwa rywalizacja to podstawa Wink


RE: Awars - reaktywacja ! ! ! - KenkyushaKamil - 28-08-2016 15:01

Powiem tak jeśli to Twoja gra dopracuj wygląd. Czasy gier typu "otchłań" no niestety minęły. Ludzie sa przyzwyczajani do coraz to lepszej grafiki itd. i naprawdę warto w to zainwestować Smile


RE: Awars - reaktywacja ! ! ! - gold - 28-08-2016 15:18

Nie jest to moja gra. Mam po prostu ogromny sentyment do tej gry dlatego postanowiłem o niej napisać. Kiedyś to był hit i grało w nią wiele osób. Osobiście spędziłem wiele godzin, które bardzo dobrze wspominam Smile


Awars - reaktywacja ! ! ! - Hybrid1990 - 20-10-2019 18:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.