Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs (/Temat-zostan-moim-refem-i-zarabiaj-ciezki-Hajs-137493)

Strony: 1 2


zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Capitan1234 - 28-08-2016 13:03

Witam działam od kilku miesięcy w różnych programach od skracania linków po revshare.

Skracanie linków i wypełnienie ankiet z clixsence to źródło dochodu dla inwestycji dalej.

Mam swoje metody jak zarobić zdradzę sekrety początkującym jak zarobić i jak zainwestować zysk.

Nie obiecuje że staniesz się milionerem ale w kilka miesięcy możesz uzbierać na nowy komputer czy co tam potrzebujesz.


Zapraszam na priv zainteresowanych.

PS na potwierdzenie załączam wypłaty z Adfly i Shorte.


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - hufsmoke - 28-08-2016 13:06

Pisz priv co proponujeszSmile


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Ascoran - 28-08-2016 13:12

Wypłata wypłatą ale w jakim czasie tyle zebrałeś Smile


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - mahuzz - 28-08-2016 13:14

Eno, ciężki hajs Jerk


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Ascoran - 28-08-2016 13:15

(28-08-2016 13:14)mahuzz napisał(a):  Eno, ciężki hajs Jerk

(może to jest dniówka) Jerk2


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - mikuss - 28-08-2016 13:17

(28-08-2016 13:14)mahuzz napisał(a):  Eno, ciężki hajs Jerk

Może liczy na cięzki hajs dopiero u Sb ale z poleconych Tongue

P.S jak $ zamieni na zł i wszystko będzie miał po 1 gr to wtedy będzie to rzeczywiście ciężki hajs beka


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Capitan1234 - 28-08-2016 13:43

(28-08-2016 13:17)mikuss napisał(a):  
(28-08-2016 13:14)mahuzz napisał(a):  Eno, ciężki hajs Jerk

Może liczy na cięzki hajs dopiero u Sb ale z poleconych Tongue

P.S jak $ zamieni na zł i wszystko będzie miał po 1 gr to wtedy będzie to rzeczywiście ciężki hajs beka

Ej no nie śmiej się więcej z skracania wyciągniesz na miesiąc?
To i tak ostatnie wypłaty i tylko z 2 miejsc a jestem w kilku programach łącznie więcej zarabiam ale już nie chciałem dodawać wszystkich wypłat.

Dla mnie 500 pln po przewalutowaniu to dużo no ale każdy ma swoją miarę.


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - mikuss - 28-08-2016 13:46

(28-08-2016 13:43)Capitan1234 napisał(a):  
(28-08-2016 13:17)mikuss napisał(a):  
(28-08-2016 13:14)mahuzz napisał(a):  Eno, ciężki hajs Jerk

Może liczy na cięzki hajs dopiero u Sb ale z poleconych Tongue

P.S jak $ zamieni na zł i wszystko będzie miał po 1 gr to wtedy będzie to rzeczywiście ciężki hajs beka

Ej no nie śmiej się więcej z skracania wyciągniesz na miesiąc?

Nie zajmuję się skracaniem więc ci nie odpowiem ile wyciągnę w miesiąc bo to nie moja stajnia.
Sam dajesz tytuł jaki dajesz, więc reakcja forum ( nie tylko moja ) jest jaka jest...
Także pomyśl o wypłacie wszystkiego w jednogroszówkach i wtedy będzie to na prawdę ciężki hajs, kilogramy będą odczuwalne a plus jak wrzucisz w jakieś puszki to będą jak znalazł hantle do wyrobienia bicepsów Tongue
Połączysz przyjemne z pożytecznym bo i hajs ciężki będzie i bicepsy wzrosną beka


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - Ascoran - 28-08-2016 13:49

(28-08-2016 13:46)mikuss napisał(a):  Także pomyśl o wypłacie wszystkiego w jednogroszówkach i wtedy będzie to na prawdę ciężki hajs, kilogramy będą odczuwalne a plus jak wrzucisz w jakieś puszki to będą jak znalazł hantle do wyrobienia bicepsów Tongue
Połączysz przyjemne z pożytecznym bo i hajs ciężki będzie i bicepsy wzrosną beka

Kasjerki w sklepie byłby w wniebowzięte Big Grin


(28-08-2016 13:43)Capitan1234 napisał(a):  Dla mnie 500 pln po przewalutowaniu to dużo no ale każdy ma swoją miarę.

W takim razie chyba nie umiem liczyć bo mi wychodzi 250zł Smile

Zarabiasz na swoim fanpagu, yt czy stronie?


RE: zostań moim refem i zarabiaj ciezki Hajs - mikuss - 28-08-2016 13:59

(28-08-2016 13:49)Ascoran napisał(a):  
(28-08-2016 13:46)mikuss napisał(a):  Także pomyśl o wypłacie wszystkiego w jednogroszówkach i wtedy będzie to na prawdę ciężki hajs, kilogramy będą odczuwalne a plus jak wrzucisz w jakieś puszki to będą jak znalazł hantle do wyrobienia bicepsów Tongue
Połączysz przyjemne z pożytecznym bo i hajs ciężki będzie i bicepsy wzrosną beka

Kasjerki w sklepie byłby w wniebowzięte Big Grin

Ty pomyśl jaki lans, idzie do sklepu, robi zakupy i do zapłaty 133 zl a kaptain : chwilunia i sypie po 1 gr.
Zmiany by chyba babie brakło by to zliczyć beka