Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) (/Temat-Zdrapki-ktore-warto-kupowac-stosunek-wygranych-do-pustych-137470)

Strony: 1 2 3


Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 27-08-2016 18:43

Może warto byłoby stworzyć temat, w którym skupialibyśmy się na "gorących" zdrapkach (takich, gdzie została znaczna ilość wygranych 1 stopnia w stosunku do ilości pozostałych losów). Takim przykładem może być właśnie Ekstra Pensja. Tam również organizować polowania na takie zdrapki (tak jak to było w przypadku Kopalni Diamentów). A wy jakie macie opinie na temat zdrapek , da się w nich wygrać czy Undecided bardzo ?Jakie macie swoje największe wygrane i w jakie zdrapki najlepiej grać ?


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Ascoran - 27-08-2016 18:46

Niedawno na yt widziałem właśnie filmik w którym autor kupił 1000 sztuk zdrapek po 2zł i bodajże tylko 10 było wygranych Smile
Trafienie czegoś w zdrapkach jest na tym samym poziomie co trafienie 6 w totka - a przynajmniej za 6 dużo płacą, nie to co w zdrapkach Smile


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - aero2 - 27-08-2016 18:50

@[arekjuc123]
Ja grałem i wygrywałem drobne, ale prędzej czy później przegrałem wszystko, osobiście nie polecam grać, szkoda czasu i pieniędzy, tylko pracą zarobisz na życie.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 27-08-2016 18:58

Przy mnie akurat znajomy kupił 2 zdrapki po 10/20 zl i w jednej się zwróciło a w drugiej wygrał 500. Czy na przykład większa stawka większe prawdopodobieństwo wygrania ?


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Ascoran - 27-08-2016 19:14

(27-08-2016 18:58)arekjuc123 napisał(a):  Przy mnie akurat znajomy kupił 2 zdrapki po 10/20 zl i w jednej się zwróciło a w drugiej wygrał 500. Czy na przykład większa stawka większe prawdopodobieństwo wygrania ?

Kup kupony lotto za 500zł
Czy szanse są większe? Tak, ale nadal szansa na wygranie jest marna bo jest miliony kombinacji - tak samo jak w zdrapkach.
Już na etapie druku mają określoną kwotę do "wygrania" i nigdy nie wiesz gdzie są wygrane - w jednym sklepie wszystkie zdrapki mogą być przegrane, w innym 1 sztuka na 200 jest wygrana itp.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 27-08-2016 19:29

Zwracając uwagę na konkursy sms np rmf i radio zet byl kiedyś artykuł , że jakiś Pan wykonywał telefony ze służbowego telefonu np wygrana 5000 on na 3-4 tys i wygrał , oddawał szefowi aż w końcu po kilku wygranych niestety nie uśmiechną się los i nie wygrał. Wrzucony został z pracy ale skomentował to , że po mimo tego został na plusie i nie zamierza rezygnować. Tak też mniejsze radia regionalne działają.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Bartezx1997 - 27-08-2016 20:00

Zdrapki, Lotto, gry losowe - szkoda czasu i pieniędzy.
Zdrapki wiadomo - muszą być opłacalne dla organizatora, fakt możesz wygrać na jakiś czas większą sumę, ale zazwyczaj podsumowując koszta i zyski wychodzisz albo na zero albo na minus.
A w obecnej rzeczywistości lotto to jest parodia, sztuczne kumulacje i przekręty (chyba nawet była wpadka - węgierski filmik, gdzie na wizji widzowie szybciej ujrzeli wyniki losowania, niż prowadzący XD).
Zresztą nawet jeśli wygrasz w lotto prawdopodobnie będziesz biedny po 3 latach jak to większość robi, dlaczego? Bo bogactwo to stan umysłu nie portfela, Amen.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Captain - 27-08-2016 20:33

Ja wydałem swego czasu łącznie grubo ponad tysiąc złotych na zdrapki + za wszystko co tam wygrywałem (zwraca się zwykle około 40% wydanych pieniędzy) kupowałem nowe zdrapki. Czyli łącznie obróciłem kwotą ponad dwa tysiące złotych.

To były zdrapki za 5 i 10zł. Raz także za 2zł. Setki zdrapek, godziny zdrapywania...


I nie wygrałem nic większego niż 100zł w zdrapce za 10zł...



Także ten. Nie opłaca się. Zdecydowanie. Trzeba mieć ogromne szczęście. Jeśli je masz to wystaczy abyś kupił tylko jedną zdrapkę i to będzie ta szczęśliwa. A jeśli go nie masz to możesz wydać i 10 tys PLN na zdrapki i nie wygrasz.

Kupować w ilościach hurtowych czy robić jakieś polowania zdecydowanie się nie opłaca.


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - Watoga - 27-08-2016 20:49

Zdrapke moge kupic gdy po kieszeniach rzuca mi sie garsc jakis klku groszowek.(najwieksza wygrana 50zl zdrapkabza 1zl)
Lotto tylko przy duzej kumulacji i to jedna sztuka ot 4fun.

Szkoda zachodu ogolnie :-Pr


RE: Zdrapki, które warto kupować (stosunek wygranych do pustych) - arekjuc123 - 27-08-2016 20:54

Ale automaty do gry też są nastawione a ludzie grają Tongue bo nie wiadomo kiedy trafi się szczęśliwa wygrana.