Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? (/Temat-WAZNE-Czy-sa-jakies-strony-SUB-SMS-z-programem-stream-na-caly-swiat-137468)



WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - DawidFB - 27-08-2016 18:18

Witam, pytanie jak w tytule. Wracam do zarabiania z nowymi pomysłami i szukam strony z programem stream, ale ważne aby działała oferta na cały świat Wink

Jeżeli temat niezgodny z regulaminem proszę usunąć, choć wydaje mi się że wszystko okej Smile
Pozdrawiam!


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Damkofr - 28-08-2016 01:30

Na firesubie jak ktoś wbije z zagranicy to zamiast okienka do numeru wyświetlają się oferty PPA. Chyba ze pomyliłem serwisy ale raczej nie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - smagalaz - 28-08-2016 05:57

Lead Network też ma globalne programy.


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Magisterek - 28-08-2016 06:48

Widac Wy z jednego fachu, ja jako gracz odbieram program stream jako cos w stylu zarabiania poprzez donate na twitchu, jesli mam racje to daj znac to cos mi sie obilo o uszy o takim programie.


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Damkofr - 28-08-2016 16:20

(28-08-2016 06:48)Magisterek napisał(a):  Widac Wy z jednego fachu, ja jako gracz odbieram program stream jako cos w stylu zarabiania poprzez donate na twitchu, jesli mam racje to daj znac to cos mi sie obilo o uszy o takim programie.
Napewno nie chodzi mu o to o czym piszesz Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - sqmany - 28-08-2016 17:24

FireSub, LeadNetwork, MyLead. Wszystkie te serwisy mają programy globalne, jeżeli chodzi o mylead, to wiem, że w niektórych krajach zamiast ofert CPA wyświetla się także zwykła oferta Premium SMS.


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Magisterek - 28-08-2016 19:54

(28-08-2016 16:20)Damkofr napisał(a):  
(28-08-2016 06:48)Magisterek napisał(a):  Widac Wy z jednego fachu, ja jako gracz odbieram program stream jako cos w stylu zarabiania poprzez donate na twitchu, jesli mam racje to daj znac to cos mi sie obilo o uszy o takim programie.
Napewno nie chodzi mu o to o czym piszesz Wink

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Domyslilem sie, ale tylko wspomnialem - juz nie bede myslal intensywniej tylko najprostrzy przyklad, pojdz do hydraulika i powiedz mu o "kraniku", Ty z niego zbierasz kryptowalute a on w nim myje rece.


RE: WAŻNE! Czy są jakieś strony SUB SMS z programem stream na cały świat? - Wojo-MyLead - 29-08-2016 13:30

(28-08-2016 17:24)sqmany napisał(a):  FireSub, LeadNetwork, MyLead. Wszystkie te serwisy mają programy globalne, jeżeli chodzi o mylead, to wiem, że w niektórych krajach zamiast ofert CPA wyświetla się także zwykła oferta Premium SMS.

Dokładnie. W przypadku programów globalnych w serwisie MyLead, możesz zarabiać na ruchu z całego świata.

Dla krajów znajdujących się w tabelce (zakładka SUPPORT -> Stawki zagraniczne) wyskakują oferty SMS.

Więcej o programach globalnych w Mylead tutaj.

Dla pozostałych, wyskakują oferty PPA, więc zarobisz na ruchu z całego świata Wink