Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Teoretycznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Teoretycznie (/Temat-Teoretycznie-137452)



Teoretycznie - Akaishi909 - 27-08-2016 09:13

Witam mam kilka pytań =D

1. Jaka dzienna (minimalna) ilość wejść na bloga powinna wystarczyć, żeby zacząć coś na nim zarabiać?
2. Czy są strony, które płacą za umieszczanie ich reklam na blogu? (Za samo umieszczenie/ za wejście w ich link/ za zrobienie czegoś bądź wykupienie/ założenie konta, cokolwiek? Chodzi mi tylko o polskie serwisy bo celowałbym w Polskę.
3. Czy jeżeli strona wypali, opłacałoby się zrobić konto na youtube pod dalszy zarobek z materiałami z bloga? (jeżeli byłoby nimi zainteresowanie oczywiście)

Z góry dzięki za odpowiedź =D


RE: Teoretycznie - Norman - 27-08-2016 09:22

(27-08-2016 09:13)Akaishi909 napisał(a):  Witam mam kilka pytań =D

1. Jaka dzienna (minimalna) ilość wejść na bloga powinna wystarczyć, żeby zacząć coś na nim zarabiać?
2. Czy są strony, które płacą za umieszczanie ich reklam na blogu? (Za samo umieszczenie/ za wejście w ich link/ za zrobienie czegoś bądź wykupienie/ założenie konta, cokolwiek? Chodzi mi tylko o polskie serwisy bo celowałbym w Polskę.
3. Czy jeżeli strona wypali, opłacałoby się zrobić konto na youtube pod dalszy zarobek z materiałami z bloga? (jeżeli byłoby nimi zainteresowanie oczywiście)

Z góry dzięki za odpowiedź =D

Na pierwsze dwa pytania ci nie odpowiem bo się nie orientuje ale na trzecie pytanie odpowiedziałeś sobie sam "pod dalszy zarobek". Dużo osób po rejestracji z reflinka nie potrafi się poruszać po interfejsie danego programu, nie wie w co ma klikać, jak kupić adpacki i wtedy pojawiasz się ty tłumacząc to wszystko na filmie bo dla mniej zaawansowanych earnerów słowo pisane nie zawsze wystarczy i chcieliby zobaczyć jak to wygląda w praktyce.