Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ (/Temat-ZLECE-Usluge-do-zarobienia-nawet-500zl-137451)



[ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - CreepyUploader - 27-08-2016 09:04

Zlecę wykonanie pewnej usługi w grze.
Więc tak to działa ze byś się wykonywało jedną rzecz cały czas - nie trzeba nic myśleć, kombinować co i jak tylko robić ciągle to samo.
Musisz zarejestrować sie na stronce, potem zalogowac na stronce, potem zalogować w grze i zaglosować na stroncę. I po tym zagłosowaniu odbierasz w grze 'Golda' właśnie którego ja bym chciał.
Ile golda zbierzesz tyle zapłacę Smile - cena do ugadania na pewno można łatwo zarobić.
Do tego trzeba zmieniac ip itp (daje programy do tego)

Więc proszę napisz na pw i daj mi swoj kontakt gg/skype najlepiej żebym wszystko szczegółowo opisał. Usługa chciałbym żeby była zaczęta od zaraz Smile pozdro


RE: [ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - Tyrkijt - 27-08-2016 22:38

priv


RE: [ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - Sergio7 - 27-08-2016 22:39

już piszeee Big Grin


RE: [ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - fusek - 28-08-2016 09:14

chyba nieaktualne ;p


RE: [ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - hamcio - 28-08-2016 12:06

Chyba tak. Też napisałem pw ale odzewu brak.


[ZLECĘ] Usługę do zarobienia nawet 500zł+ - Coristo - 11-12-2016 03:47

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.