Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
laptop wolny internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: laptop wolny internet (/Temat-laptop-wolny-internet-137442)



laptop wolny internet - Sergio7 - 26-08-2016 20:52

Witam mam bardzo ważne pytanie !
udostępniam internet z telefonu na laptopa fakt nie mam w okolicy nadajnika LTE ale był moment ,gdy szubko poruszałem się w internecie a teraz strony cały czas się ładują Sad Da coś się zrobić by chodził szybciej ? LICZĘ NA WASZĄ POMOC Sad


RE: laptop wolny internet - Ascoran - 26-08-2016 20:58

Czemu internet jest taki wolny?
A. Masz wolny internet (strony na telefonie wczytują się szybciej bo to strony mobilne - przystosowane do telefonów i dlatego nie można porównywać szybkości ładowania stron na telefonie i komputerze przy tym samym łączu - chyba że odpalasz pełne wersje stron)

B. Telefon może udostępniać neta z max szybkością X

C. Słaby zasięg

D. Wszystko z powyższych

Smile


RE: laptop wolny internet - Dycha - 26-08-2016 23:13

E. Możesz mieć babola w laptopie który spowalnia go po prostu Smile


RE: laptop wolny internet - tumcio1234 - 26-08-2016 23:18

Wejdź na speedtest.net i sprawdź prędkość internetu Smile
Jeżeli prędkość jest dobra odrzuć winę telefonu i zajmij się laptopem
Może strony ładują Ci sie długo bo masz zaśmiecony dysk i to po jego stronie leży wina a nie internetu Smile


#EDIT możesz też sprawdzić sterowniki do karty sieciowej Smile jeżeli są przestarzałe to może spowalniać prędkość transmisji danych Smile


RE: laptop wolny internet - kutamir - 27-08-2016 01:47

Jak na telefonie jest ok to na komputerze nie powinno być problemów. Może być tak jak koledzy wcześniej pisali, że z komputerem jest cos nie tak - ostatnio u żony po aktualizacji Windowsa proces Windows Update zżerał sporo zasobów i z Internetu nie dało się korzystać kiedyś znów svhost robił to samo. Sprawdź speed test, zobacz w menagerze zadań czy coś nie zżera Ci zasobów. Ewentualnie skończył Ci się pakiet szybkiego neta i obcięli Ci prędkość [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


RE: laptop wolny internet - Sergio7 - 27-08-2016 07:39

Komputer nowy wczoraj przyszedł..


RE: laptop wolny internet - Ascoran - 27-08-2016 09:41

Wykluczmy winę telefonu - połącz z normalną siecią wifi i zobacz czy jest tak samo - jeśli jest ok to wina po stronie telefonu


RE: laptop wolny internet - xxamaranthxx - 27-08-2016 11:04

dyskusja o zarabianiu bardzo Big Grin