Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? (/Temat-Sposob-na-dotarcie-do-ludzi-Skad-mailing-Wizyty-137412)



Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - PanCaro - 26-08-2016 03:50

Witam,
Chcę rozreklamować swój nowy serwis.
Szukam sposobu dotarcia tylko do ludzi mieszkających w Polsce.

Szukam dobrych rozwiązań. Możecie polecić jakieś "buxy" gdzie można wykupić reklamę (tzn. wejścia na stronę)? Albo zajmuje się ktoś mailingiem?

Cel to:
1. Firmy
2. Ludzie 13-65 lat (kobiety, mężczyźni)



Mailingu nie chcę kupować prosto z allegro bo to różnie z tym bywa.

Jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł odnośnie reklamy to słucham Wink Jak współprace to również słucham Big Grin Najlepiej proszę pisać na PW.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - sulliwan93 - 26-08-2016 06:40

Czasem ktos bazy maili sprzedaje. Mozesz sie w taka zaopatrzyć. Serwisów wyświetlających twoją stroje jest masa. Poszukaj frazy "Auto Surf" na forum i google.
Banery itp na wiekszej ilosci buxow mozesz zareklamow. Nic Ci nie polece, bo nigdy tego nie robilem. Moze ktos wyzszy podpowie.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - Pan Inwestor - 26-08-2016 08:09

Masz na tym serwisie jakąś ciekawą treść, która odróżnia Cię od konkurencji? Aby dotrzeć do osób stricte zainteresowanych to polecam reklamę płatną a przede wszystkim FB.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - PanCaro - 26-08-2016 13:57

sulliwan93 - dzięki. Będę szukał pod tą frazą.

Pan Inwestor - myślę, że poniekąd tak. Odezwałem się testowo do 20 firm i o dziwo było spore zainteresowanie usługą. Czyli chcę dosyć dobrze zainwestować w reklamę.

FB, Auto surf - raczej wybiorę do promocji dla ludzi
A mailing może do firm. Tylko szukam też innego sposobu dotarcia do firm oprócz mailingu bo to różnie z tym bywa.

Adwords odpada.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - lechoo - 27-08-2016 21:31

(26-08-2016 03:50)PanCaro napisał(a):  Witam,
Chcę rozreklamować swój nowy serwis.
Szukam sposobu dotarcia tylko do ludzi mieszkających w Polsce.

Szukam dobrych rozwiązań. Możecie polecić jakieś "buxy" gdzie można wykupić reklamę (tzn. wejścia na stronę)? Albo zajmuje się ktoś mailingiem?

Cel to:
1. Firmy
2. Ludzie 13-65 lat (kobiety, mężczyźni)



Mailingu nie chcę kupować prosto z allegro bo to różnie z tym bywa.

Jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł odnośnie reklamy to słucham Wink Jak współprace to również słucham Big Grin Najlepiej proszę pisać na PW.
Zainwestuj w pozycjonowanie na kilka fraz kluczowych


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - arekjuc123 - 27-08-2016 21:34

Pozycjonowanie i pozyskiwanie . Spróbuj ze stronami wymagającymi użytkowników np reklamy na forum


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - Bravo - 27-08-2016 21:35

@[PanCaro] Może spróbujesz e-mailingu ? Posiadam duży bazy adresów e-mail ze zgodą na wysyłanie dowolnych treści reklamowych Smile W cenie baza 100 k / 120 zł Tongue

Jak coś pisz na PM


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - Magisterek - 28-08-2016 06:52

Najwazniejsze wymienione ale nie zapominaj o wykonaniu - przykladowo reklama musi wygladac ladnie, krotko zwiezle i na temat aby oko samo do niej lecialo, i na jakims serwisie znanym wykupic reklame, pach.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - Pan Inwestor - 08-09-2016 16:20

To może jednak zainwestuj testowo w płatną reklamę np na FB/Adwords i zmierz efekty takiej reklamy. Sam używam i bardzo sobei chwalę płatny traffic, który jest bardzo dobrze taregotowany.


RE: Sposób na dotarcie do ludzi / Skąd mailing? Wizyty? - sqmany - 08-09-2016 16:53

@[PanCaro]
Możesz coś powiedzieć więcej o stronie, którą chcesz zareklamować? Najlepiej, jakbyś podał od razu link do owej strony Wink Oczywiście napisz wszelkie informacje na PW.