Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank (/Temat-Wymiana-kodow-Paysafecard-na-Paypal-bank-137399)

Strony: 1 2 3


Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - drynd3k - 25-08-2016 17:36

Witam Smile

Zajmuję się wymianą (spieniężaniem) pinów Paysafecard na Paypal/Skrill/Neteller/bank.

Przy większych kwotach możliwość negocjacji.
Jeśli kod jest właściwy, pieniądze wysyłam w ten sam dzień, jeśli jest błędny (czasem się zdarza) - informuję o tym mejlowo.
Wszystko odbywa się za pośrednictwem strony.
kantorpsc.pl
Jeśli znasz kwotę pinu, można skorzystać z kalkulatora. Przeliczy jaką kwotę dostaniemy po wymianie.

Kontakt - [email protected]
GG - 487 158 97
Zapraszam Smile

@edit Nie sugerujcie się postem xchangerx, jego ban mówi sam za siebie (dla chętnych temat http://zarabiam.com/Temat-xchangerx-oszust-140147 ).


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - ShuQi - 25-08-2016 19:06

Witaj, nie rozumiem systemu.

Jeden kod psc - 30%?

W sensie że 30% tej kwoty dla mnie dla Ciebie?


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - Stworkowaty - 25-08-2016 19:14

Tak, kolega zabiera 30% przy PSC 100 zł, czyli 30 zł. ^^
Troszkę śmiechowo bo te środki można samemu sobie na Skrill wrzucić przy dużo mniejszym %.


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - drynd3k - 25-08-2016 19:25

(25-08-2016 19:14)Stworkowaty napisał(a):  Tak, kolega zabiera 30% przy PSC 100 zł, czyli 30 zł. ^^
Troszkę śmiechowo bo te środki można samemu sobie na Skrill wrzucić przy dużo mniejszym %.

Okej, Po co osoby, które przelewają między portfelami ? Przecież możesz założyć konto i przelewać ?
Więc wytłumacz po co wszystkie kantory ? Przecież nie musze iść do centrum handlowego, tylko mogę się przejechać zagranicę wymienić ojro za złotówki ?
Dobrze rozumiem ?facepalm

edit; UWAGA NA OSZUSTA, PODAJE SIĘ ZA SHUQIEGO, próbuje wyłudzać wymiany, co daremnie mu wychodzi...
gg - 60285292
mejl - [email protected]
Ma literówke w nicku - SHQui


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - Trynda - 26-08-2016 07:23

Ostatnie wymiany "1000PSC" Jakoś nie chce mi się. wierzyć że. ktoś oddal 300zl prowizji. A co do tego oszusta to prawdopodobnie to ZAMBI do mnie również pisał


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - Meloman - 26-08-2016 09:41

Trochę szalejesz z tą prowizją, ale może chcesz kupić adres skuppsc.pl Wink?


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - drynd3k - 26-08-2016 14:09

(26-08-2016 07:23)Trynda napisał(a):  Ostatnie wymiany "1000PSC" Jakoś nie chce mi się. wierzyć że. ktoś oddal 300zl prowizji. A co do tego oszusta to prawdopodobnie to ZAMBI do mnie również pisał

Już tłumaczę.
Otóż nie zawsze każdy uczciwie podchodzi do sprawy i wrzuca mi zlecenie za pare złotych a gość pisze że na kodzie jest 1000 licząc chyba, że wpłace mu kafla na konto, a później sprawdzę kod Wink

Spoko zgłosiłem pajaca gdzie trzeba, karma wróci do niego prędzej czy później.

(26-08-2016 09:41)Meloman napisał(a):  Trochę szalejesz z tą prowizją, ale może chcesz kupić adres skuppsc.pl Wink?

Dla pierwszej wymiany i stałych bywalców są lepsze stawki.
Adres już mam ale dzięki Smile


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - xchangerx - 17-10-2016 20:06

Podałem paysafe 25ojro (niemieckie psc nie mogłem w pl użyć ) przez ponad miesiąc zero odzewu a psc wykorzystane. Nie polecam z całego serca!!!


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - drynd3k - 31-10-2016 13:41

@up To trochę naciągane bo RAZ - dopiero teraz wprowadziłem wymiane kodów spoza Polski, DWA nie mialem nawet jak zaladowac kod na moim koncie Paysafecard bo działają tam tylko polskie kody ...
Nie otrzymałem również żadnej informacji na GG ani na email, przeciwnie - jak ktoś wysłał kod spoza polski i wyskakiwał błąd, że podany kod nie pochodzi z kraju w ktorym konto zostało założone - pisałem mejla z informacją od razu.


RE: Wymiana kodów Paysafecard na Paypal/bank - xchangerx - 01-11-2016 11:22

(31-10-2016 13:41)drynd3k napisał(a):  @up To trochę naciągane bo RAZ - dopiero teraz wprowadziłem wymiane kodów spoza Polski, DWA nie mialem nawet jak zaladowac kod na moim koncie Paysafecard bo działają tam tylko polskie kody ...
Nie otrzymałem również żadnej informacji na GG ani na email, przeciwnie - jak ktoś wysłał kod spoza polski i wyskakiwał błąd, że podany kod nie pochodzi z kraju w ktorym konto zostało założone - pisałem mejla z informacją od razu.

Po 1 można wtedy było podawać psc z poza granicy Polski bo wybierlalem walutę przy wpisywa iu kodu po 2 gdy wchodziłem na stronę widziałem ze napisałeś ze serdecznie polecasz podpisując moim mailem je**by gowniarzu Wink