Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI (/Temat-Podszywanie-sie-i-oszustwo-ZAMBI-137362)

Strony: 1 2 3


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - goIT - 26-08-2016 22:07

(25-08-2016 21:45)Dycha napisał(a):  goIT jak już szukasz babola to odpowiem Ci, że wiadomość na zarabiam została do mnie wysłana o godzinie 17:04 (na zarabiam godzina jest o kilka minut do przodu). Na wiadomość odpisałem po raz kolejny o godzinie 18:10 z treścią, że ma czas do 20 co można zauważyć, że o 18:11 już odpisał. Smile

ps. jeżeli uważasz, że godziny podane na screenach zostały podrobione czy coś to zapraszam na pw mogę wysłać filmik Smile

spoko i takie wyjaśnienie jest logiczne, za to Zambi nawet własnym tłumaczeniem się pogrążył


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Majka - 27-08-2016 06:19

Użytkownik ZAMBI opuścił nasze forum Tongue

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.