Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI (/Temat-Podszywanie-sie-i-oszustwo-ZAMBI-137362)

Strony: 1 2 3


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - ZAMBI - 25-08-2016 06:46

Pierwsze tematy tez były sms i nikt nie został oszukany + to chyba osoba mnie oskarżająca powinna mnie zweryfikować... Nie pytal skąd ma gg skoro mi tylko dal


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - goIT - 25-08-2016 19:51

(25-08-2016 06:29)ZAMBI napisał(a):  To nie jest moje gg nie pisałem do niego korzystam od tygodnia z telefonu a gg nie mam na Tel może w poście miał gdzieś podany nr.

Zambi
Nie rozumiem, to po co go pytałeś o numer gg jeśli z gg nie korzystasz?


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 25-08-2016 19:56

@[Majka] Jakoś trzeba to rozwiązać
Sam myślę, że dość jest dowodów by ZAMBI pożegnać z Naszej forumowej rodziny bo takich ludków nam tutaj nie trzeba


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - goIT - 25-08-2016 20:17

Dycha
tu też jakaś podejrzana sprawa, z Twoich zrzutów wynika, że odpowiedziałeś na pytanie Zambi o numer gg o 18:10 a na gg oszust odezwał się o 17:01, możesz to wyjaśnić?


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - ZAMBI - 25-08-2016 20:47

(25-08-2016 19:51)goIT napisał(a):  
(25-08-2016 06:29)ZAMBI napisał(a):  To nie jest moje gg nie pisałem do niego korzystam od tygodnia z telefonu a gg nie mam na Tel może w poście miał gdzieś podany nr.

Zambi
Nie rozumiem, to po co go pytałeś o numer gg jeśli z gg nie korzystasz?

Korzystam oto moje GG:60300951

@Edit
@goIT Nie zwrócilem nawet uwagi na godziny ! o prawda !
@mikuss nie wnosisz nic nowego do tematu. nie spamuj. Założyłem na pewno 2 tyg temu minimum . Założ i sprawdz ,że nie lecą w tej kolejności niestety.

@EDIT 2
Załączam dowód. 1 naziwsko zakryte.


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 25-08-2016 20:50

(25-08-2016 20:47)ZAMBI napisał(a):  
(25-08-2016 19:51)goIT napisał(a):  
(25-08-2016 06:29)ZAMBI napisał(a):  To nie jest moje gg nie pisałem do niego korzystam od tygodnia z telefonu a gg nie mam na Tel może w poście miał gdzieś podany nr.

Zambi
Nie rozumiem, to po co go pytałeś o numer gg jeśli z gg nie korzystasz?

Korzystam oto moje GG:60300951

Kiedy założone ?
przed paroma minutami beka
Bo numer jest już wyższy niż ten z którego został oszukany autor tematu więc został założony znacznie później po nim więc kombinujesz ale źle Tongue


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Dycha - 25-08-2016 21:45

goIT jak już szukasz babola to odpowiem Ci, że wiadomość na zarabiam została do mnie wysłana o godzinie 17:04 (na zarabiam godzina jest o kilka minut do przodu). Na wiadomość odpisałem po raz kolejny o godzinie 18:10 z treścią, że ma czas do 20 co można zauważyć, że o 18:11 już odpisał. Smile

ps. jeżeli uważasz, że godziny podane na screenach zostały podrobione czy coś to zapraszam na pw mogę wysłać filmik Smile


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - ShuQi - 25-08-2016 23:14

Czujność czujność i jeszcze raz czujność Smile
Na przyszłość, jedna na priv wiadomość wystarczy, nie potrzeba ich aż ...7?


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Dycha - 26-08-2016 17:16

Samo pisane na forum nic nie da Smile Sumkę praktycznie w 100% odrobiłem w ciągu dnia. Pozdro dla typka który okrada ludzi na takie sumki beka . Sprawa po weekendzie zostanie zgłoszona na policję. Pozdrawiam i polecam uważać, żeby się nie wepchać w takie gówno jak ja. Jeden dzień zarobków stracony Sad


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - piotrekprorok - 26-08-2016 18:11

ZAMBI - jeśli masz jakieś 'ale' dotyczące bana - http://zarabiam.com/contactus/contactus.php
Jak dla mnie to Twoja sprawka i tyle. A oszustów tutaj nie trzymamy.