Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI (/Temat-Podszywanie-sie-i-oszustwo-ZAMBI-137362)

Strony: 1 2 3


Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Dycha - 24-08-2016 19:27

Witam, zostałem oszukany przez użytkownika @zambi (http://zarabiam.com/User-ZAMBI-106456) miałem wysłać sms'y o łącznej wartości ok. 248zł. W postach w dziale kupię zadeklarowałem, że wysyłam sms'y jako pierwszy. Po kilku minutach odezwał się wyżej wspomniany użytkownik tego forum i poprosił o numer gg (nigdzie indziej nie zostało ono podane! Konto świeżo założone). Po chwili otrzymałem wiadomość na GG o nicku ShQui który twierdził, że jego gg jest podane w poście w którym nawet nie pisałem! Zarówno użytkownika zambi jak i ShuQi (http://zarabiam.com/User-ShuQi-75303) pod którego się podszywał robiąc literówkę podczas zakładania profilu na gg.

Dowody:

[Obrazek: SHU_0n6_Dv_Z.png]

[Obrazek: SHU_o_Zk_LJ6.png]

[Obrazek: SHU_Mm0q_M6.png]

[Obrazek: SHU_m_Ak_LG7.png]

[Obrazek: SHU_a_K38l_N.png]

[Obrazek: SHU_ZGMNBP.png]

[Obrazek: SHU_Bnv_N90.png]

[Obrazek: SHU_Mm0_Ndq.png]

[Obrazek: SHU_kpo_Yry.png]

[Obrazek: SHU_g9p_R0_J.png]

[Obrazek: SHU_Mm0_N2d.png]


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 24-08-2016 19:32

@[Majka] Czas o interwencję Smile

A przyznam się bez bicia, że dwukrotnie zwracałem uwagę piotrekprorok na tego typa, że śmierdzi mi z daleka jako oszust.
Mnie próbował "podchodzić" pod kątem zakupu u mnie $ z pm, ale się nie udało no to znalazł gdzie indziej osobę którą oszukał niestety

[Obrazek: OFrkAB8.jpg]

P.S w rozmowie z piotrkiem ewentualnej osobie którą oszuka życzyłem szczerze by strata nie była wielka, a tutaj wygląda, że ponad 200 zł poszlo ... Współczuję a koledze radzę zgłosić sprawę na policji Smile


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Majka - 24-08-2016 20:10

@[ZAMBI] masz 12 godzin na uregulowanie zobowiązań.


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 24-08-2016 20:11

@Majka nie wyszło ci oznaczenie

@[ZAMBI]


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - Majka - 24-08-2016 20:15

Co nie zmienia faktu, że jego czas jest policzony... Wink


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 24-08-2016 20:33

Również próbuje podszywać się pod moją osobę w avatarze gg dając screen z mojej forumowej stópki.
Numer gg z jakiego oszukał autora tematu to : 60285292

Natomiast otrzymał odemnie małą wiadomość :

[Obrazek: 2hzls8w.jpg]


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - piotrekprorok - 24-08-2016 21:29

Dopiero teraz skojarzyłem fakty. Na moje to Sebastian Dubiel aka xeno92 Smile Tak typowo w jego stylu.

Tutaj jeden z wątków jakie były zakładane o tym śmieciu: http://zarabiam.com/Temat-Podszywanie-sie-pod-moja-osobe-103489

Kasy nie odzyskasz, idź na policję bo tyle osób już oszukał, że trochę tych mądrych (którzy zgłosili) się znalazło.

Jedną sprawę miał w styczniu. Na innym forum ktoś napisał:

Cytat:No to tak. Dostał grzywnę + zwrot gotówki oszukanym osobom. Mimo wydania wyroku nie zwrócił nikomu. A nikomu z nas nie chce się zgłosić to do komornika.

Jednak gdy osoby oszukane nadal będą coś z tym robić to w końcu zamkną go, więc @[Dycha] polecam się zgłosić na komendę Wink


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 24-08-2016 21:33

(24-08-2016 21:29)piotrekprorok napisał(a):  Jedną sprawę miał w styczniu. Na innym forum ktoś napisał:

Cytat:No to tak. Dostał grzywnę + zwrot gotówki oszukanym osobom. Mimo wydania wyroku nie zwrócił nikomu. A nikomu z nas nie chce się zgłosić to do komornika.

@[piotrekprorok] Nasze Polskie Sądy .... Nie karany, nie notowany to przecież nawet zawiasów się nie da, a jak widać niskim wymiarem kary tak się chłopak przejął, że kradnie dalejbeka
Ale jeśli nowi, kolejni oszukani zaczną składać zawiadomienia to w końcu trafi tam gdzie miejsce złodzieja : WIĘZIENIE


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - ZAMBI - 25-08-2016 06:29

To nie jest moje gg nie pisałem do niego korzystam od tygodnia z telefonu a gg nie mam na Tel może w poście miał gdzieś podany nr.
Ktoś ukradł a szuka winnego łapiąc się każdej możliwej opcji . Mikus co w tym dziwnego ze chciałem kupić od ciebie dolary i to przez allegro gdzie place pierwszy - zastanów się.
Do tej pory nawet nie widziałem ocb .


RE: Podszywanie się i oszustwo - ZAMBI - mikuss - 25-08-2016 06:36

@[Majka] I co Ty na takie infantylne tłumaczenie ?