Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal pierwsze konto - wpłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal pierwsze konto - wpłata (/Temat-Paypal-pierwsze-konto-wplata-137349)

Strony: 1 2


Paypal pierwsze konto - wpłata - ProjectWallSt - 24-08-2016 14:02

Mam zamiar założyć sobie konto paypal tylko takie pytanie jak założe konto to od razu mogę wpłacić kasę przelewem bankowym? No i ile trwa taka wpłata jest tam opcja jakichś szybkich wpłat przelewy24 itp.? Czy leci kilka dni?


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - twardy - 24-08-2016 14:07

Zwykly przelew -> Realizacja przelewu trwa zazwyczaj od 1-2 dni roboczych. A przez trustly od razu.


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - ProjectWallSt - 24-08-2016 14:09

To lipa troche, kartą też sie nie da od razu wpłacić? Strasznie zacofani.


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - Szaman1644 - 24-08-2016 14:10

Przez trustly jest ten problem, że oczekują od ciebie wszystkich danych do konta. Jeżeli potrzebujesz szybko pieniędzy na PayPal możesz również wymienić się z osobą z forum.

(24-08-2016 14:09)ProjectWallSt napisał(a):  To lipa troche, kartą też sie nie da od razu wpłacić? Strasznie zacofani.

Jeżeli masz przypisaną kartę to od razu płacąc w jakimś sklepie możesz zapłacić z tej karty. Wtedy jest tylko jakaś prowizja pobierana.


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - ProjectWallSt - 24-08-2016 14:16

Jakich danych wymaga to TRustly? Nie działą to w taki sposób, że wybieram ten kanał wpłaty, później bank robię przelew z konta bankowego i juz?


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - twardy - 24-08-2016 14:20

Tak, cos jak bluecash.


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - Szaman1644 - 24-08-2016 14:20

(24-08-2016 14:16)ProjectWallSt napisał(a):  Jakich danych wymaga to TRustly? Nie działą to w taki sposób, że wybieram ten kanał wpłaty, później bank robię przelew z konta bankowego i juz?

Z tego co pamiętam wymagało wpisania wszystkich naszych danych do logowania na ich stronie, a nie na stronie banku. Nie korzystałem z tego nigdy i jak na razie nie zamierzam z tego sposobu korzystać.


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - mikuss - 24-08-2016 14:29

(24-08-2016 14:20)Szaman1644 napisał(a):  
(24-08-2016 14:16)ProjectWallSt napisał(a):  Jakich danych wymaga to TRustly? Nie działą to w taki sposób, że wybieram ten kanał wpłaty, później bank robię przelew z konta bankowego i juz?

Z tego co pamiętam wymagało wpisania wszystkich naszych danych do logowania na ich stronie, a nie na stronie banku. Nie korzystałem z tego nigdy i jak na razie nie zamierzam z tego sposobu korzystać.

@[Szaman1644] Nie wprowadzaj w błąd Tongue
Zresztą jest na forum temat o tej tematyce : http://zarabiam.com/Temat-Problematyczne-zmiany-w-paypal-132506?page=2


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - Szaman1644 - 24-08-2016 14:31

Racja mikuss. Korzystałem, a właściwie chciałem skorzystać z Trustly jakoś na początku jego wprowadzenia i nawet nie miałem pojęcia o zmianach jakie zaszły. Sorki za wprowadzenie w błąd Smile


RE: Paypal pierwsze konto - wpłata - nitek44 - 24-08-2016 14:32

Ja raz korzystałem i nic się nie stało, ale generalnie nie jest to zbyt bezpieczna metoda i co ważne - banki przestrzegają przed nią. Można o tym poczytać w sieci, radziłbym unikać, a jak już skorzystacie to lepiej zmienić hasło do konta bankowego ;)