Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawy film (SUB-SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ciekawy film (SUB-SMS) (/Temat-Ciekawy-film-SUB-SMS-137341)



Ciekawy film (SUB-SMS) - TheMe - 24-08-2016 11:05

Witam,
Dzisiaj rano znalazłem na YouTubie taki oto film:
https://www.youtube.com/watch?v=m3yruklEdeg (link do strony itd. jest oczywiście w opisie...)

Autor mówi tu o DARMOWYCH doładowaniach konta Steam. Z tego co wiem to w każdym serwisie tego typu jest napisane że nie wolno mówić/pisać że SMS jest darmowy itd. Tak więc jeśli ktoś na tym forum doszuka się serwisu z którego korzysta ten pan, proszę o napisanie o tym w temacie, lub przekazanie wiadomości do odpowiedniej firmy.

Nie napisałem tego w odpowiednim dziale (tj. odpowiadającym serwisowi z którego korzysta delikwent, ponieważ, tak jak wspomniałem nie wiedziałem jak dojść do źródła mając jedynie LP), tak więc prosze o przeniesienie jeśli będzie to konieczne.

Pozdrawiam, TheMe


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - adi_hq - 24-08-2016 11:16

Wie, że łamie prawo. Nawet głos zmienił.


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - vPLN.dll - 24-08-2016 11:21

Strona nalezy do mylead jak coś.


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - Wojo-MyLead - 24-08-2016 12:04

Dzięki za zgłoszenie.

Użytkownik został upomniany, jak nie usunie słów "Darmowy" z wyżej wymienionego filmu dostanie bana.


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - TheMe - 24-08-2016 12:11

Dziękuję za interwencję. Tak jak to ktoś wyżej napisał, autor był przygotowany z tym zmienionym głosem, wszystkie informacje zakryte itd. oraz te wszystkie komemtarze typu "wow! To działa!" Tongue

Myślę że temat można zamknąć, bo nie ma sensu tego ciągnąć w nieskończonść.


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - Gelek - 24-08-2016 12:44

Taki sam film tylko inny program chyba z Hot cash https://www.youtube.com/watch?v=qLmam0VFRFM&t=0s


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - TheMe - 24-08-2016 13:02

No podobne, też ciekawe. Z resztą pod filmem (w sekcji YT z podobnymi wyszukiwaniami itd) jest więcej tego typu stron z "darmowymi" doładowaniami czy tymi podobnymi.

Co do innych filmów czy stron niezgodnych z zasadami (których robi się coraz więcej) to myslę że zakładanie innych tematów na forum jest niepotrzebne, więc może jeśli wszyscy się zgodzą (w tym administracja) to w tym temacie można zgłaszać inne tego typu rzeczy. A jak nie to zamykamy temat i do widzenia.

Mam nadzieję że wszystko jest proste do zrozumienia :v


RE: Ciekawy film (SUB-SMS) - Wojtek574 - 24-08-2016 14:55

Ale muzyka w tym filmie to tak jak ktoś by odprawiał jakieś obrzędy dla szatana haha beka xD


Ciekawy film (SUB-SMS) - Roben - 25-08-2016 09:44

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.