Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozyskiwanie przekierowań z YT Zwiększenie Konwersji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pozyskiwanie przekierowań z YT Zwiększenie Konwersji (/Temat-Pozyskiwanie-przekierowan-z-YT-Zwiekszenie-Konwersji-137326)



Pozyskiwanie przekierowań z YT Zwiększenie Konwersji - DeI - 23-08-2016 18:28

Witam mam pytanie zna ktoś poradnik ktoś może podać jakieś wskazówki odnośnie zwiększenia przekierowań na naszą stronę z naszego konta i filmów na YT?


RE: Pozyskiwanie przekierowań z YT Zwiększenie Konwersji - barti.karti323 - 01-09-2016 10:08

Ostatnio zastanawiałem się właśnie na podziałaniem na yt i również mnie ciekawi ta kewstia Smile


RE: Pozyskiwanie przekierowań z YT Zwiększenie Konwersji - DeI - 01-09-2016 17:40

Do tej pory udało mi si dojść do następujących wniosków.
Dając Link do portalu na stronie kanału
Link w opisie na playlistach
Link z krótką informacją w opisie filmu i adnotacje w filmie typu "więcej znajdziesz na stronie w opisie" dostałem śmieszną konwersję na poziomie 0,2-0,3% z wszystkich wyświetleń na dzień gdzie 2% miały u mnie reklamy z adsense.

Zobacz sobie stronę Metior.pl to były dane z adnotacją w filmie teraz robię z ruchomym znakiem wodnym ale nie mam danych czy zwiększa to konwersję na pewno przykuwa uwagę