Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) (/Temat-PayPal-problem-z-wyplata-blokada-137320)

Strony: 1 2


PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - ZAMBI - 23-08-2016 17:22

Witam zablokowali mi konto PayPal , ale rozmawiałem z PayPal i mogę sobie na dowolny rachunek wyplacić pieniadze . Lecz gdy podaje bank ciągle się ładuje żaden błąd ani nic nie wyskakuje tylko się ładuje . Próbowałem z różnych komputerów nic nie pomaga :/ na koncie niewielka suma około 11euro. Co mogę zrobić - bo tracic czasu na rozmowy z nimi już nie mam.


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Trynda - 23-08-2016 17:23

DodajeszIBAN przed numerem konta? (PL) Spróbuj z innej przeglądarki, a ostatecznie możesz ich poprosić i w mailu podać rachunek bankowy na który zwróca kwote


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - ZAMBI - 23-08-2016 17:27

(23-08-2016 17:23)Trynda napisał(a):  DodajeszIBAN przed numerem konta? (PL) Spróbuj z innej przeglądarki, a ostatecznie możesz ich poprosić i w mailu podać rachunek bankowy na który zwróca kwote

A mogę np dać to konto za 30zł komuś. Niech sobie wyplacic te 10-11euro ,a on mi da 30zł ?


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Trynda - 23-08-2016 17:32

Wydaje mi się ze dane z konta PayPal będą. musiały się zgadzać z tymi z konta bankowymi (co innego jezeli konto nie ma blokady) bądź przed wypłata będą chcieli skan dowodu.


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - ZAMBI - 23-08-2016 17:36

(23-08-2016 17:32)Trynda napisał(a):  Wydaje mi się ze dane z konta PayPal będą. musiały się zgadzać z tymi z konta bankowymi (co innego jezeli konto nie ma blokady) bądź przed wypłata będą chcieli skan dowodu.

nie chcą da się normalnie wypłacić .


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Podgor - 23-08-2016 17:55

Wypłacić da się na dowolny rachunek bankowy, nawet kartę prepaid. Wstawiasz PL przed numerem konta, żadnych spacji. Jeżeli nie pomaga wyczyść ciasteczka. Ewentualnie napisz do supportu.


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Trynda - 23-08-2016 17:58

W takim razie najlepsza opcja będzie wyplata na swoje konto bankowe, ewentualnie znajomego/kogoś z rodziny Wink


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - mikuss - 23-08-2016 17:58

1 musisz euro zamienic na pln i wtedy wypłacisz, bez tego nie dokonasz wypłaty.
Jesteś polakiem, konto paypal i bankowe masz w pln jako waluta kraju a nie euro więc tylko pln - wypłacisz z paypal na konto bankowe


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - ZAMBI - 23-08-2016 18:11

Już zamieniłem i da się wypłacić . Ale 2-3 dni idzie na konto , a jest opcja jakaś abym miał od razu na konto albo żebym wymienił się ,ze ktos dostanie to 44pln ja dostane minimum 25zł ale dzisiaj na konto.


RE: PayPal - problem z wypłatą ( blokada ) - Trynda - 23-08-2016 18:18

Tak to się raczej nikt nie zgodzi, jakbyś mógł przelewać na inne konto PayPal to w dziale transfer gotówki znalazłbys chętnego chwila moment Wink