Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: System Partnerski (/Temat-System-Partnerski-137302)

Strony: 1 2


System Partnerski - Szaman1644 - 23-08-2016 10:26

Witajcie poszukuję strony, z której będę mógł otrzymywać prowizję za promocję ofert bankowych, kredytowych, ale nie tylko. Wiem, że są strony, które pozwalają promować również wszelkie inne rzeczy. Liczę na jakieś porady, jaka strona jest najlepsza pod tym względem. Proszę wszystkich o opinie.
Mam jeszcze 2 pytanko. Próbowałem się zarejestrować na 1 z takich stron i chcą bardzo dużo danych, nawet nasz pesel. Czy jest to na pewno bezpieczne, aby przekazywać na takiej stronie aż tak szczegółowe dane?


RE: System Partnerski - twardy - 23-08-2016 10:28

https://www.systempartnerski.pl/
http://www.comperialead.pl/

Nie dostaniesz wyplaty bez podania takich danych bo wystawiaja na ciebie PITa.
A czy bezpieczne? No raczej trudno narobic problemow bez skanu dowodu osobistego i wzoru podpisu Wink


RE: System Partnerski - Olszi - 23-08-2016 10:31

ebrokerpartner.pl

Minus taki, że jak sam masz okazję się przekonać trochę trzeba czekać na weryfikację akcji Jerk2


RE: System Partnerski - Szaman1644 - 23-08-2016 10:49

A co sądzicie o programie Money2Money? Widziałem ostatnio, że jest ostro promowany na facebooku. Jakiego typu ofert mogę się spodziewać na tych stronach? Gdzie mam największy wachlarz możliwości?


RE: System Partnerski - twardy - 23-08-2016 11:00

Raczej wszedzie to samo: konta, kredyty i pozyczki.


RE: System Partnerski - Wojo-MyLead - 23-08-2016 11:16

Zapraszam do zapoznania się z programem partnerskim MyLead.

W swojej ofercie poza programami SMS, mamy 400 programów partnerskich udostępnionych przez reklamodawców.

Wybór jest naprawdę ogromny, kategorii jest kilkanaście.

Dodatkowo oferujemy wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym możesz stworzyć dowolne kreacje reklamowe.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość lub GG.


RE: System Partnerski - Szaman1644 - 23-08-2016 11:22

(23-08-2016 11:16)MyLead-Support napisał(a):  Zapraszam do zapoznania się z programem partnerskim MyLead.

W swojej ofercie poza programami SMS, mamy 400 programów partnerskich udostępnionych przez reklamodawców.

Wybór jest naprawdę ogromny, kategorii jest kilkanaście.

Dodatkowo oferujemy wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym możesz stworzyć dowolne kreacje reklamowe.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość lub GG.
@MyLead-Support
Założyłem konto u Was i mam kilka pytań. W jaki sposób mógłbym się kontaktować?


RE: System Partnerski - nitram - 23-08-2016 11:28

Jest z kilkadziesiąt takich programów, gdzie najlepiej ? Tam gdzie płacą najwiecej. Dlatego warto zarejestrować się w kilku programach i wybierać najlepsze oferty. Prawie kazdy z tych serwisów wymaga pełnych prawdziwych danych osobowych.


RE: System Partnerski - LeadNow - 07-09-2016 16:29

Zapraszam do zarejestrowania się na naszej stronie internetowej http://leadnow.pl/

W naszej bogatej ofercie z programami znajduje się program pożyczkowy.

Wystarczy wygenerować link, a następnie wstawić go na swoja stronę, tudzież promować w jakikolwiek inny sposób.

Za każdy poprawnie wypełniony formularz przyznajemy leada, a jego walidacja trwa do kilkunastu sekund.

To bardzo prosty sposób na szybki zarobek! Wink


RE: System Partnerski - zaki0711 - 07-09-2016 20:22

Też myślałem o Money2Money. Jednak nie do końca wiem czy warto tam się rejestrować.