Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwie opcje - Co wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dwie opcje - Co wybrać? (/Temat-Dwie-opcje-Co-wybrac-137283)

Strony: 1 2


Dwie opcje - Co wybrać? - Bananek333 - 22-08-2016 19:05

Hej, chciałbym zacząć zarabiać i mam pewien problem. Otóż nie jestem pełnoletni. I moi rodzice nie chcą o tym słyszeć (zarabianiu oczywiscie). Mam dwie opcje.
1. Zacznę zarabiać w necie i co? Muszę coś wypełniać jak coś poleci na paypal czy konto bankowe? Żeby policji nie było i te sprawy.
2. Porozmawiac z rodzicami i zacząć zarabiać. Wtedy rodzice będą musieli coś wypełniać czy potrzebna jest tylko zgoda rodzica?


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - rachman - 22-08-2016 21:40

Każdy zarobiony zet podlega opodatkowaniu, nie ważne wg prawa czy dostajesz kasę do ręki czy paypal czy konto. Im to wsio ryba. Jako nielat rodzice mogą Twoje dochody rozliczać w swoim rozliczeniu. Pogadaj z nimi jak chcesz legalnie działać bo jak złapiesz wtopę to problemy oni będą mieli ale Ty pewnie kompa długo nie zobaczysz Wink Chyba że potrafisz się z tym kryć dobrze hmm


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - xOceanFirex - 23-08-2016 09:05

Wypłacaj na paypal lub w postaci BitCoin, albo nie wypłacaj tylko czekaj do 18 Smile


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - Hopekk94 - 23-08-2016 16:11

chyba dopóki hajsy nie beda na Twoim koncie bankowym tonie bd lipy a paypalem mozna np pizze zamawiac Big Grin


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - rachman - 23-08-2016 16:37

Obowiązek podatkowy powstaje wraz z otrzymaniem wynagrodzenia do dyspozycji - czyli paypal też to ogarnia. Małe szanse by to wyszło w praniu ale nie jest to nierealne.


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - Bananek333 - 23-08-2016 19:03

Czyli z tego co rozumiem, to na konto nie zarabiać, a na pp też mogą złapać? To co robić?


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - thomasward - 23-08-2016 19:36

Możesz zawsze wypłacać w bitcoinach i próbować omijać skarbówkę na różne sposoby.


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - rachman - 23-08-2016 21:12

Kolego ogólnie przepis mówi że KAŻDY dochód (prawie) jest opodatkowany. Kontrole to raczej nie często zjawisko ja się nie wychylasz, prędzej donos ale ryzyko zawsze jakieś istnieje, małe ale jest. Konto bankowe wiadomo najłatwiej wyłapać, paypal mniejsze prawdopodobieństwo ale też się da, inne procesory ciężej bo mniej znane, do ręki dostaniesz też ktoś może nagrać Wink rozumiesz Wink Zarabiaj i tyle ale bądź świadom i wybierz taką formę by nie płakać później. Możesz w BTC, możesz nie wypacać do pełnoletności, albo kombinować do czego nie namawiam. W każdym razie już zarabiaj a póki nie wypłacisz opodatkowanie nie istnieje więc martwić się będziesz potem Wink Powodzenia


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - Bananek333 - 23-08-2016 21:27

Ok dobra dzięki. Pytam się, bo potem nie chce mieć problemów


RE: Dwie opcje - Co wybrać? - iPlusOfficial - 23-08-2016 21:39

@[Bananek333] Kto pyta nie błądzi! Smile Mogę wprowadzić cię w świat Bitcoinów, pisz na PW lub lepiej od razu na gg Smile

moje gg 53835268 Smile