Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości (/Temat-Czyszczenie-skrzynek-prywatnych-wiadomosci-137254)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Na 5tyk - 24-08-2016 20:09

@[MisieQ88] oznaczasz za pomocą
Kod:
@[nick]



RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Admin - 25-08-2016 05:58

(24-08-2016 11:44)xOceanFirex napisał(a):  Jak macie tyle userów ile macie i wysyłacie średnio 2 wiadomości reklamowe do wszystkich w przeciągu tygodnia, to nie ma się co dziwić, że przy tym wbudowanym systemie baza powiększa się jak głupia.
Nie znasz sie a głupoty szerzysz Tongue wszystkie mailingi pw nie zajmują nawet 3% wielkosci bazy, tak jak kolega wyżej wspomniał waga wynika z długich cytowanych dyskusji użytkowników.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - wiesiek - 25-08-2016 06:56

wagowogo pewnie i nie a faktem jest ze reklamy szybko zajmują skromny limit ilościowy, a jak ktoś rzadko prowadzi korespondencje może nawet nie wiedzieć że ma zawalona skrzynkę i problem się dogadać.
ja widzę dwa proste rozwiązania albo stare reklamy same znikają po np 60 dniach i tak poco one komu, albo w ogóle reklamy niech nie wliczaja się do limitu ilości.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Meloman - 25-08-2016 15:04

Robota zrobiona - wyszło coś ponad 50 screenów.

@[Admin] Koniecznie rozważ opcję przy następnym czyszczeniu, o stworzeniu folderu "Ważne" i żeby z niego wiadomości nie były usuwane Smile


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Podgor - 25-08-2016 15:19

Tak, folder "Ważne" choćby dla ułatwienia, max 10% wielkości całkowitej skrzynki i po problemie. Ogólnie można pomyśleć nad zmianą systemu wiadomości na nowszy, bardziej rozbudowany.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - DzejkobPL - 25-08-2016 16:59

Jak ktoś potrzebuje backup wiadomości na szybko, to:


a)
http://zarabiam.com/private.php


b)
[Obrazek: d954e4b451c94737ad9382c45ec29f15.png]


c)
[Obrazek: 1454cdbe463d46d3a8eb828bb9fe0e74.png]


Po eksporcie wygląda to paskudnie (sama treść, zero grafiki), ale jako backup treści może być. Big Grin


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Admin - 25-08-2016 19:13

Kto nie skorzystał ten powinien wypróbować: http://zarabiam.com/private.php?action=export
przy zwykłym office perfekcyjnie jesteście sobie w stanie wyexportować i odczytać wiadomości z pw.
Wszystko czytelnie i w jednym miejscu, w parę sekund.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - DzejkobPL - 25-08-2016 20:31

Spójrz na mojego posta wyżej. Wink


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Admin - 25-08-2016 20:33

ta po chwili doczytałem Big Grin


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Meloman - 25-08-2016 22:12

@[DzejkobPL] O fajny sposób, tylko powiedz jak teraz zrzucić do pliku tą ogromną ścianę tekstu Big Grin Bo mi niestety nie wyskakuje zapisanie jako plik .html tylko przenosi mnie na stronę Smile