Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości (/Temat-Czyszczenie-skrzynek-prywatnych-wiadomosci-137254)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - darmoweprobki - 22-08-2016 21:33

No i fajnie mam 99 wiadomości i się nie przejmuje Big Grin


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - nitram - 23-08-2016 11:31

Ja mam 800 do sprawdzenia :/


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - MaLiN - 23-08-2016 16:48

Kto może, niech skasuje wiadomości z folderu "usunięte", bo nadal sporo osób nie wie, że w taki sposób można oczyścić skrzynkę Wink


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - 9452130 - 23-08-2016 23:50

Na przyszłość polecam dodać funkcję "ważne" by każdy mógł oznaczyć potrzebne wiadomości gwiazdką a reszta żeby sama znikała po np. 90 dniach. Bardzo by to ułatwiło porządek a wiadomości by nie zajmowały niewiadomo ile gb.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Damkofr - 24-08-2016 02:30

(23-08-2016 23:50)9452130 napisał(a):  Na przyszłość polecam dodać funkcję "ważne" by każdy mógł oznaczyć potrzebne wiadomości gwiazdką a reszta żeby sama znikała po np. 90 dniach. Bardzo by to ułatwiło porządek a wiadomości by nie zajmowały niewiadomo ile gb.
Bardzo dobry pomysł.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Meloman - 24-08-2016 09:53

(23-08-2016 23:50)9452130 napisał(a):  Na przyszłość polecam dodać funkcję "ważne" by każdy mógł oznaczyć potrzebne wiadomości gwiazdką a reszta żeby sama znikała po np. 90 dniach. Bardzo by to ułatwiło porządek a wiadomości by nie zajmowały niewiadomo ile gb.
Świetny pomysł.
Ciekawe jak z wykonaniem, jak zrobić to, że podczas globalnego czyszczenia wiadomości nie wywalaloby tych z gwiazdką Smile?


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - xOceanFirex - 24-08-2016 11:44

Jak macie tyle userów ile macie i wysyłacie średnio 2 wiadomości reklamowe do wszystkich w przeciągu tygodnia, to nie ma się co dziwić, że przy tym wbudowanym systemie baza powiększa się jak głupia.


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - Meloman - 24-08-2016 12:01

(24-08-2016 11:44)xOceanFirex napisał(a):  Jak macie tyle userów ile macie i wysyłacie średnio 2 wiadomości reklamowe do wszystkich w przeciągu tygodnia, to nie ma się co dziwić, że przy tym wbudowanym systemie baza powiększa się jak głupia.
@[xOceanFirex] To to jest pikuś, zobacz sobie ile wiadomości generuje oznaczenie kogoś Smile
Chodzi mi o to, że informacja w "Wysłanych", że ja kogoś oznaczyłem jest do niczego, a jest tego mnóstwo.

U mnie np. to tak wygląda:
[Obrazek: gc-1472036132.png]

Ale oczywiście nie mam nic do powiadomienia w skrzynce odbiorczej ŻE KTOŚ MNIE OZNACZYŁ, bo to akurat jest bardzo przydatna rzecz Smile


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - milosz998 - 24-08-2016 12:31

Kurde u mnie 500 wiąd sprawdzać. Nie dobrze nie dobrze...


RE: Czyszczenie skrzynek prywatnych wiadomości - MisieQ88 - 24-08-2016 12:59

A w jaki sposób kogoś oznaczyć?? A co do wiadomości, to dobrze by było jak by był folder tak jak kolega wyżej wspomniał - ważne lub zapisane i z tego folderu żeby nie czyściło, co do całej reszty tu ustalamy czy to trzy miesiące czy co kwartał będzie się reszta kasowała z folderów wyslane/odebrane/usunięte i byłoby po sprawie Smile