Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera (/Temat-Czy-da-sie-zarabiac-na-starym-telefonie-na-noki-C-3-i-w-przegladarce-mini-opera-137238)



Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - helix - 21-08-2016 19:05

Tak jak w temacie.Prosze o pomoc


RE: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - Pinkny - 21-08-2016 19:19

Raczej nie xd


RE: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - nitek44 - 21-08-2016 19:21

Możesz go np. sprzedać :)


RE: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - rachman - 21-08-2016 20:04

Grosze się da ale to zbyt niewygodne by się opłacało tak męczyć.


RE: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - helix - 26-08-2016 10:21

Nawet niech sa grosze daj linka.A moze jest jakas inna przegladarka jakas lepsza niz mini opera na nokie c 3 bo gry przegladarkowe odpadaja


RE: Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - rachman - 26-08-2016 13:06

Kiedyś klikałem w sejfik (lub lin z refem) jak miałem długie jazdy tramwajką i się nudziłem. Nie wiem czy ich nowa wersja strony na operze mini teraz też śmiga ale możesz sprawdzić. To mocno niewygodne na mini ale jak jechałem prawie godzinę w 1 stronę a potem powrót to jakoś czas leciał i kilka gr wpadało. Kasa nikła ale wywalałem to potem na reklamę, dzięki temu łapało się refów, co dawało większe grosze itd Wink Takie początki sprzed lat zabawy z sejfikiem Wink


Czy da sie zarabiac na starym telefonie na noki C 3 i w przegladarce mini opera - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.