Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex (/Temat-Inwestycja-10-mies-Darmowa-Nauka-Forex-137228)

Strony: 1 2


Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - LordBeaK - 21-08-2016 11:46

Witam. Chciałbym pokazać wam pewien sposób na zainwestowanie pieniędzy oraz możliwość zdobycia darmowej wiedzy.

Od kilku mies współpracuje z pewną osobą, która zajmuje się grą na Forex/OB oraz nauczaniem ludzi. Prowadzi on firmę zarejestrowaną w UK więc wszystko legalnie. Co oferuje?

- Inwestycja Forex - Minimum 100$ - 10%/mies
- Inwestycja OB - Minimum 100$ - 20%/mies ( chwilowo nieaktualne )
- Darmowa Nauka Forex


Aby uczyć się Forexa za darmo nie trzeba dokonywać inwestycji. Wystarczy zapisać się oraz wykazać minimum zainteresowania. Nieaktywne osoby są wyrzucane z grupy. Uczymy się tylko jednego systemu tradingowego oraz formacji świecowych.

Aby dołączyć wystarczy napisać do mnie na PW. Dla samej nauki myślę, że warto. Można też zainwestować. Na naszej grupie na FB ( dodaje do niej osoby zainteresowane ) można sprawdzać aktualny stan konta inwestycyjnego. Zyski są bardzo duże.

Przypominam, że inwestycja nie jest wymagana.

Firma nazywa się Pokolenie3000. Jest jeszcze strona o Forex: http://www.forexzawodowo.uk gdzie macie wszystkie informacje na temat darmowej nauki.

Zapraszam serdecznie.


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - fusek - 21-08-2016 12:04

Wjaki sposob jestes zagwarantowac zwrot kapitalu z tej inwestyvji?


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - LordBeaK - 21-08-2016 12:08

Ja nie jestem w stanie, poniewaz ja sie tym nie zajmuje Smile
Ale Piotrek mowi tak:
Jesli inwestujesz w OB to maksymalnie na rok, poniewaz nie wiadomo jak dlugo platforma bedzie wyplacalna. Inwestycja na Forex jest pewniejsza. Z tego co wiem kapital wplacany przez ludzi jest dzielony na kilka kont. Kazde konto jest przypisane innemu traderowi. Jest to rodzaj zabezpieczenia. Ale o szczegoly musialbys pytac Piotrka.


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - kodoj - 21-08-2016 12:24

Czy dobrze rozumiem? Działa to w taki sposób że po prostu przekazuje swoje powiedzmy 100 dolców do gościa który się na tym zna, on tymi pieniędzmi gra i odpala około 10% zainwestowanej kwoty miesięcznie? A PRZY OKAZJI na waszej grupie znajdę darmowe materiały i pomoc dotyczącą nauki inwestowania na forexie?


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - LordBeaK - 21-08-2016 12:42

Dobrze to rozumiesz Smile aczkolwiek inwestycja nie jest wymagana Smile


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - Verb22 - 22-08-2016 15:33

pokaż wyniki? Kolejny piramidowiec/hyipowiec/kosiarz prowizji? Jakiej nauki? Myślisz że formacje świecowe wystarczą? Na M5-H1 skuteczność formacji świecowych to 50 %/50%. admin powinien się zainteresować tym wątkiem.


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - LordBeaK - 22-08-2016 17:21

Wyniki są na grupie to po pierwsze. Po drugie aby się uczyć NIE MUSISZ INWESTOWAĆ. Po trzecie uczymy się tam konkretnego systemu, który wykorzystuje SMA 200, SMA 50, EMA8, STS oraz formacje świecowe i inne.

Tutaj masz filmik na temat inwestycji. Pozdrawiam.


https://m.youtube.com/watch?v=yi-RVqIXqQk


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - Verb22 - 22-08-2016 17:55

Jeśli sami zarabiacie, po co wciągacie inne osoby i ich kapital? nie lepiej sygnaly na mql5 albo gdzie indziej? jakies sensowe staty?


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - LordBeaK - 22-08-2016 18:00

Piotrek wprost Ci mowi, ze zbiera na depozyt 100000 zeby wrocic do PL. Nie ma haczykow. Wszystko masz z gory powiedziane. Juz dwie osoby z zarabiam.com dolaczyly.


RE: Inwestycja - 10%/mies + Darmowa Nauka Forex - kodoj - 25-08-2016 01:26

Jak wygląda nauka: Piotrek - osoba o której tu mowa - jest otwarty i chętny do pomocy, dziś są 3 pełne dni od mojego rozpoczęcia przygody, 1-2h na skype z Piotrkiem dziennie plus materiały z jego kanału na youtube, plus książka... uczę się, czy mi to wyjdzie na dłuższą metę, zobaczymy. Co mogę powiedzieć na pewno, to że nie ma tutaj oszustwa a Piotrek, jako nauczyciel, nie boi się pokazać swojego konta i transakcji, to nie jest na zasadzie "patrzcie, jestem bogiem forexu, dawajcie hajsy a ja wam je pomnożę, tutaj też macie parę rzeczy z których możecie się uczyć i może wam kiedyś wyjdzie". Tutaj jest wszystko otwarte, Piotrek pokazuje swoje żywe konta, swoje własne zagrania i pokazuje ich skuteczność, jeżeli robi 80 transakcji z plusem pod rząd, to nie widze tu miejsca na wpis "Na M5-H1 skuteczność formacji świecowych to 50 %/50%"

Nie mogę powiedzieć na 100% że wszystko tutaj działa i że każdy komu się będzie chciało na spokojnie się z nim nauczy i zacznie zarabiać ale widzę po sobie że po 3 dniach uczenia się po 7-8 godzin, oglądam świece, obczajam punkty wsparcia i opory, patrzę gdzie są MA8, MA 20, MA 50 i MA 200 i jestem w stanie z taką 70-80% skutecznością przewidzieć trend, przynajmniej chwilowy - zawsze parę pipsów do przodu.

Także jeżeli ktoś ma czas i CHĘCI to wydaje mi się że warto spróbować, nikt do niczego nie zmusza.

A co do inwestycji: wysłałem 1000 złotych, póki co nic nie mogę więcej o tym powiedzieć, najwcześniej za miesiąc zobaczę czy pieniądze faktycznie pracują.