Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. (/Temat-Prosze-o-pomoc-mam-problem-z-wpisami-137220)



Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. - emin88 - 20-08-2016 19:57

Witam.

Postaram się jak najprościej opisać swój problem.
Wszystkie wpisy są posegregowane na kategorie. Ale każdy jeden pokazuje się na stronie głównej. Dodatkowo na stronie mam podstrony (kontakt, o mnie, regulamin itd...)

Chciałbym na stronie stworzyć nową podstronę, ale problem w tym żeby to nie była strona statyczna, ale również z wpisami (nie tymi z strony głównej). Po prostu dodawać wpis, ale do nowej podstrony i aby tylko tam był widoczny.

Nigdzie nie potrafię znaleźć pomocy...


RE: Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. - rozekrr - 22-08-2016 14:07

Najprościej będzie chyba stworzyć oddzielną kategorię, tam zamieszczać te wpisy a link do podstrony dać jako nazwastrony/category/nazwakategorii

Pzdr.


RE: Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. - ar4 - 23-08-2016 06:19

Obawiam się, że bez stworzenia nowej strony index się nie obejdzie... Musisz poszukać w dokumentacji WP jak powinno tworzyć się strony główne...
Jak chcesz wyświetlać tylko z jednej kategorii wyświetlać wpisy to musisz poszukać funkcji (hook).


RE: Proszę o pomoc, mam problem z wpisami. - emin88 - 25-08-2016 10:00

(22-08-2016 14:07)rozekrr napisał(a):  Najprościej będzie chyba stworzyć oddzielną kategorię, tam zamieszczać te wpisy a link do podstrony dać jako nazwastrony/category/nazwakategorii

Pzdr.

Możesz mi powiedzieć jak to zrobić ? bo nie bardzo rozumię Sad

dobra już wiem Smile dzięki Smile

Dobra już kumam Smile dzięki Smile