Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż miejsc reklamowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedaż miejsc reklamowych (/Temat-Sprzedaz-miejsc-reklamowych-137186)



Sprzedaż miejsc reklamowych - NightWing - 19-08-2016 23:02

Witam serdecznie,
czy jest to odpowiedni dział by zaoferować sprzedaż miejsc reklamowych na swoim portalu? Bez picia proszę o kulturalne odpowiedzi. Za błąd przepraszam!

Niestety Adsense, adkontekst nie chce zaakceptować mojej strony, bo nie spełnia ich regulaminu... Nie wiem dlaczego. A popupy propeller i popads zaczyna ludzi wkurzać i się bulwersują Sad. Chociaż kwota fajnie rośnie.

Jestem mało zaufaną osobą ale tylko i wyłącznie na tym forum - przez datę rejestracji konta, ale tak nie jest i dane redaktorów podane są na stronie.

O tematyce stron nie będę się rozwijał, zapraszam: http://www.FLARROW.pl

Paczka statystyk z google analitycs: http://www70.zippyshare.com/v/ZN4ZIXLc/file.html

Okres czerwiec-wrzesień to nisza, bo przerwa od seriali.


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - Ascoran - 20-08-2016 12:06

Mało zaufaną osobą jesteś (jeden post) - dostaniesz kasę i znikniesz pewnie...
Podałeś tyle informacji że nikt się nie zgłosi...
Ani adresu, ani tematyki, a co najważniejsze statystyk itp...
I to nie ten dział


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - NightWing - 20-08-2016 12:55

(20-08-2016 12:06)Ascoran napisał(a):  Mało zaufaną osobą jesteś (jeden post) - dostaniesz kasę i znikniesz pewnie...
Podałeś tyle informacji że nikt się nie zgłosi...
Ani adresu, ani tematyki, a co najważniejsze statystyk itp...

Bo chciałem zapytać tylko o możliwość takiego postu, nie chciałem od razu się "reklamować" by nie wyłapać bana Smile. Zeedytowałem swój post, zobacz.


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - Styler - 20-08-2016 13:53

Reklamujesz swoją stronę w tłumaczeniach filmów?


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - NightWing - 20-08-2016 14:25

(20-08-2016 13:53)Styler napisał(a):  Reklamujesz swoją stronę w tłumaczeniach filmów?

Używamy stopek Smile ale nie zajmujemy się publikacją. Jedynie wypuszczamy napisy. Opensubittle, tvsubs, napiprojekt - tam wrzucamy.


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - NightWing - 20-08-2016 23:45

A jak według was wygląda to na statystykach?


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - lechoo - 21-08-2016 20:07

(20-08-2016 23:45)NightWing napisał(a):  A jak według was wygląda to na statystykach?
Wg mnie to strona wrzucona jest do jakiegoś autosurfa, stąd duża liczba sesji a z miesiąca na miesiąc mniej użytkowników. Na takim sztucznie nabijanym ruchu na pewno nie zarobisz.


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - NightWing - 21-08-2016 21:21

(21-08-2016 20:07)lechoo napisał(a):  
(20-08-2016 23:45)NightWing napisał(a):  A jak według was wygląda to na statystykach?
Wg mnie to strona wrzucona jest do jakiegoś autosurfa, stąd duża liczba sesji a z miesiąca na miesiąc mniej użytkowników. Na takim sztucznie nabijanym ruchu na pewno nie zarobisz.

Sztuczny to Ty możesz być, ale jak masz tak sucho gadać, bez jakiejkolwiek wiedzy to wiesz zamilcz i wracaj do scamów Wink.

Wahania ilości użytkowników i odsłon, jest spowodowana przerwami w serialach od czerwca do września, stąd też mniej użytkowników i nie oczerniaj koleś.


RE: Sprzedaż miejsc reklamowych - selfie - 21-08-2016 21:43

@[lechoo] Sam korzystałem z usług ww. użytkownika i mogę zapewnić, że nie jest to żaden sztuczny ruch. Dobry target dla osób, które chcą dotrzeć do specyficznej grupy użytkowników Smile Warto zauważyć, że Leadnow również miał swoje reklamy na tej stronie.


Sprzedaż miejsc reklamowych - yazir - 23-08-2016 04:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.