Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KM ProNet usługi Webowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: KM ProNet usługi Webowe (/Temat-KM-ProNet-uslugi-Webowe-137184)



KM ProNet usługi Webowe - DarkMafy - 19-08-2016 22:50

Witam,
Mam na imię Marcin, jakiś czas temu razem z kilkoma znajomymi postanowiliśmy stworzyć grupę freelancerów, którą promujemy pod nazwą KM ProNet.
Obecnie "zbieramy" materiał do Portfolio więc oferowane przez nas usługi wykonujemy za symboliczne pieniądze w celu zebrania dodatkowych materiałów do szerszego promowania naszych usług. Mimo młodego wieku 17-20 lat posiadamy doświadczenie w oferowanych przez nas usługach. Pisane przez nas strony oparte są o języki takie jak PHP, MySQL, HTML, CSS ( w tym również Bootstrap ) ,JavaScript ( w tym m.in. jQuery ). Szczycimy się szybkością wykonania, zaangażowaniem oraz wysokim poświęceniem czasu na każdy projekt. Wybierając nasze usługi wspierasz przedsiębiorczość młodych ludzi ! Smile
Jeżeli masz jakieś pytania/pytanie napisz do nas, postaramy odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.
Dzięki za poświęcony czas na przeczytanie Smile i mam nadzieję że zostaniesz naszym klientem.

[Obrazek: wizytowkakmpronet.jpg]


RE: KM ProNet usługi Webowe - hufsmoke - 19-08-2016 22:53

Odezwe sie na pewno bo mam pewien plan na biznes ale na stronach znam sie tyle co... Nic