Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób na graniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Zarób na graniu (/Temat-Zarob-na-graniu-137167)

Strony: 1 2 3


RE: Zarób na graniu - Miluus - 10-10-2016 20:31

Pisz PW.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarób na graniu - glob11 - 18-10-2016 18:51

mozna pw


RE: Zarób na graniu - Arkadio1994 - 26-10-2016 19:01

Witam wszystkich ponownie Wink

Stwierdziłem że nie ma sensu do każdego pisać wiadomości, za bardzo to zaśmieci skrzynkę

A więc tutaj podaje szczegóły:
Gold Smugglers-gra od twórców pipstycoon i anno1770 na tej samej zasadzie co poprzednie. Pracujemy, zarabiamy, wypłacamy, prosta sprawa Smile
pracować możemy 5,10,15,20,25,30 minut, każde 5 minut to jeden punkt energii, a łącznie można poświęcić 8 godzin czasu realnego na pracę, czyli zapowiada się dość ciekawie.
Dodatkowo twórcy dali pewną ciekawą opcje, poprzez pobranie (1gb) mapy 3d, mamy możliwość wygrać dodatkowo darmową kasiorke, jedyne czego potrzebujemy to energia (która odnawia się co godzine o podaną wartość)
Gra nie powiem, moim zdaniem ma sporą szanse się wybić spośród pobratyńców

Ale hola hola, każdy zadaje sobie pytanie "co ja będę z tego miał??"
Już tłumaczę
To co zarobisz, jest twoje, wiadomo
W grze są trzy podatki od zarobionej sumy z pracy:
-transfer fee (opłata transferowa) wynosząca 1%
-salary tax (podatek od pensji, na rzecz budżetu gry) wynoszący 10%
-referer tax (podatek na rzecz polecającego) wynoszący 20%

W tym ostatnim podatku jest cały Twój interes
Na początek proponuje 50% tego co ja zarobie w podatku, wróci do Ciebie, dla przykładu
ja po 5 minutach pracy płace podatek 0.000180 Gold (waluta gry) swojemu polecającemu, Ty płacisz mi taką samą sumę czyli te 0.000180 Gold, ale 0.000090 wróci do Ciebie po pewnym czasie, razem z każdą inną sumką którą dla mnie w taki sposób zarobisz
Na początek 50%, dla sumiennych graczy może zwiększę po pewnym czasie do 75% albo nawet do 100%

Co ja z tego będę miał? To bardzo proste, coś zarobie (jeżeli będę płacić Ci 50 czy 75%, jak 100% wyjde na 0) ale co ważniejsze, sam szybciej będę wypłacać hajsy z gry.

Kto jest chętny zapraszam do rejestracji z tego oto linku:

http://www.GoldSmugglers.com/?i=1848

Również prosiłbym jednak o napisanie w wątku, prywatnej wiadomości swojego nicku w grze (bym mógł powiązać konto z forum z kontem w grze)
Ewentualnie napisanie w grze swojego nicku z forum (uprzedzam, że gra zapewne nie obsługuje polskich znaków więc prosiłbym o wiadomości bez polskich znaków

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnego zarabiania Smile


RE: Zarób na graniu - robewq366 - 01-01-2017 19:05

pw proszę


Zarób na graniu - Majka - 15-10-2017 17:57

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.