Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eobot.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eobot.com (/Temat-eobot-com-137150)

Strony: 1 2 3 4


RE: eobot.com - kubagrzybowski - 22-08-2016 19:42

(19-08-2016 19:37)krruma napisał(a):  Musisz poczekać robią prace konserwacyjne ew. sprawdzić za 1h ;P

konserwacje to oni robią już od miesiąca

a gdyby autor tematu użył prostej opcji znalazł by to:
http://zarabiam.com/Temat-Eobot-zarabiaj-przy-wlaczonym-komputerze-84202?highlight=eobot

a tak to mamy dubel!!!


RE: eobot.com - pilonek - 26-08-2016 21:07

hahahah wydobywałem etherum kupiłem 4.0 na 24h i na tym sie traci!!! etherum poszedł w góre a miałem kupione za 0.07$ i po 24h jak wygasła moc to mam 0.06 (niecałe!!!)


RE: eobot.com - Magisterek - 27-08-2016 07:20

powiem tak, na tyle co sie znam... a sie nie znam.
zauwazylem ze na hashcapitalu tez mi spada moc etherum o sladowe ilosci, myslalem ze moze wkoncu mi sie myli - czyli najwidoczniej przy tej walucie spada moc wszedzie...
jesli chcesz "trwale" kopanie kupuj cloud mining 3 ghs na 5 lat, kolo 30 groszy za 1.0 ja mam aktualnie 1.5 bo wplacam tam wyplaty z innej kopalni zeby zobaczyc czy eobot legitny, kopie aktualnie cure coiny bo w cos tam dodalem i mi je dodaje dodatkowo + 1 doge coin za logowanie codziennie i faucet losowy


RE: eobot.com - pilonek - 27-08-2016 14:32

czyli etherum nie kopać bo moc spada?


RE: eobot.com - Magisterek - 28-08-2016 03:13

nie jestem zawodowcem, nie powiem ci ze tak bo zaraz sie okaze ze Cie oklamalem ale no na konkretnym przykladzie w hash capital, kopalem ethereum mialem moc 0.0065 i wchodze pozniej 0.0064, 0.0063 a moc "ogolna" ciagle taka sama.
jesli ci to pomoze, "paczaj"
http://i66.tinypic.com/2rp5ov4.png


RE: eobot.com - H_Brunner - 22-10-2016 00:09

Jestem zupełną dziewicą w tym temacie. Jeśli zaznaczyłem tam do kopania GHS3 i Cloud Mining to co ja właściwie kopię? Cyferek przybywa mi w okienku samego CloudMiningu, ale nie rośnie przy żadnej walucie.


RE: eobot.com - Grosika - 22-10-2016 00:21

(22-10-2016 00:09)H_Brunner napisał(a):  Jestem zupełną dziewicą w tym temacie. Jeśli zaznaczyłem tam do kopania GHS3 i Cloud Mining to co ja właściwie kopię? Cyferek przybywa mi w okienku samego CloudMiningu, ale nie rośnie przy żadnej walucie.
bo kopiesz moc.... wybierz btc w okienku to będziesz kopał bitcoiny Smile)


RE: eobot.com - H_Brunner - 22-10-2016 11:29

Kopię Moc?! W Akademii Jedi nic na ten temat nie było Wink

Rozumiem, że powiększam swój potencjał do kopania czegoś wartościowego później? Chociaż pewnie samą moc też się da opchnąć znając życie ;p
1. Czy ta moc to już "na zawsze" (czytaj: do zwinięcia interesu) jest moja?
2. Czy tak się bardziej opłaca? Mogę przecież kopać BTC a potem za nie kupować Moc! (sorki za exclama ale smakuję to słowo).
3. Odpaliłem konto na wszystkich kompach w pracy, bo napisali, że tak się da i opłaca. To prawda?
4. W którą z tych 3 oferowanych Mocy (GHS3, 12x droższą GHS4, czy 500x droższą MHS opłaca się inwestować? Czy każda ostatecznie kopie to samo, tylko z różną wydajnością?


RE: eobot.com - krruma - 24-10-2016 13:44

1.Wykopną moc ustawowo masz na 5 lat
2.Możesz, ale pobiera prowizję podczas wymiany 5-10%.
4.Lepiej GHS4, aczkolwiek teraz u nich "moc" strasznie słabnie, na dzień dzisiejszy raczej proponuje inne cloud miningi, chyba że nie masz zamiaru w ogóle inwestować Wink


RE: eobot.com - H_Brunner - 24-10-2016 23:21

(24-10-2016 13:44)krruma napisał(a):  ...na dzień dzisiejszy raczej proponuje inne cloud miningi, chyba że nie masz zamiaru w ogóle inwestować Wink

Po pierwsze: dziękuję za odpowiedź

Po drugie: to nie jest tak, że nie chcę lub nie mam czego zainwestować. Tylko praktycznie wszędzie czytam, że to się nie opłaca. Zwłaszcza argument:

"Gdyby kopanie było opłacalne, to właściciele maszyn kopali by całą mocą sami zamiast sprzedawać kontrakty"

jakoś do mnie przemówił.